Konkurs mosspace re/in/venting

Konkurs mosspace re/in/venting

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu i przedstawieniu projektu redefinicji przestrzeni wnętrz i przestrzeni wokół budynku Małopolskiego Ogrodu Sztuki w Krakowie uwzględniającego nowe wartości oraz tradycję miejsca i nadaniu jej czytelnej struktury jako miejsca do korzystania z proponowanej oferty kulturalnej, pozyskiwania informacji, nawiązywania kontaktów, pracy i relaksu.

 

Celem projektu jest całościowe, wizyjne spojrzenie na funkcję i architekturę wnętrz Małopolskiego Ogrodu Sztuki w Krakowie, jego najbliższego otoczenia, obszarów przejściowych między przestrzeniami wnętrza a zewnętrzem, stworzenie architektonicznej wizji w kontekście misji i form działania instytucji, z poszanowaniem istniejących autorskich założeń bryły architektonicznej.

Nagrody i wyróżnienia:
Grand Prix V Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz - indeks Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
I Nagroda –  3300,00 zł brutto
II Nagroda  3300,00 zł brutto
I Wyróżnienie honorowe
II Wyróżnienie honorowe

W przypadku gdy Laureatem Grand Prix V Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz zostanie student studiów licencjackich kierunku architektura wnętrz lub kierunków pokrewnych projektowych, otrzyma on indeks Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie na rok akad. 2018/19 lub 2019/20 (dotyczy to tylko studiów II stopnia kierunku architektura wnętrz), nagroda ta nie przysługuje pracom zbiorowym.

Termin rejestracji online: 28.02.2018

Strona konkursowa i regulamin konkursu


Sprawdź także: 

V Międzynarodowe Biennale Architektury Wnętrz INAW 2018


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!