Kąpiel parowa – intensywne doznania

Kąpiel parowa – intensywne doznania

Stres i pośpiech są nieodłącznymi elementami naszego życia. Prawie każda minuta niesie ze sobą obowiązki zawodowe lub prywatne. Dlatego tak ważne jest utrzymanie równowagi i dobrego samopoczucia. Idealnym miejscem na odzyskanie harmonii ducha i ciała jest kabina parowa. Cenili ją już starożytni Grecy i Rzymianie. Teraz Ty masz możliwość zorganizowania prywatnego SPA.

Tu możesz wspaniale rozpocząć dzień. Tu masz gwarancję relaksu po ciężkiej pracy i stresujących obowiązkach. Kombinacja wilgotności i ciepła wpływa pozytywnie na organizm – odpręża, oczyszcza i pielęgnuje. Komfortowy zakres temperatury między 45 a 50 stopni rozluźnia napięcie i obniża ciśnienie krwi. Para subtelnie otaczając nasze ciało daje ukojenie wytężonemu systemowi nerwowemu i napiętemu układowi mięśniowemu.

Różne wyposażenie dla różnych potrzeb

Na rynku dostępne jest szerokie spektrum urządzeń. Znaleźć można nie tylko zintegrowane podstawowe kabiny parowo-prysznicowe, ale również zaawansowane urządzenia kąpielowe, których wyposażenie i funkcjonalność odpowiadają na najwyższe wymagania. Generatory pary przeznaczone do pomieszczeń przygotowanych jako kabina parowa, pozwalą stworzyć warunki SPA zarówno w zaciszu domowym jak również w specjalistycznych salonach.

Generatory pary do zastosowań profesjonalnych

Warte uwagi się generatory pary SteamBox przeznaczone są do zastosowań profesjonalnych w użytkowaniu prywatnym lub publicznym. Przy użyciu urządzenia o mocy 18 kW można zasilić pomieszczenie o kubaturze do 20 m3. Niezwykle wydajne urządzenia wyposażone są w system automatycznego płukania zbiornika ze stali szlachetnej i automatycznego odkamieniania. Standardowym wyposażeniem generatora jest czujnik temperatury, przewód i dysza parowa oraz panel sterujący z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym. Określone funkcje i parametry można zaprogramować zgodnie z preferencjami użytkownika. Za pomocą sterownika można również obsłużyć funkcję oświetlenia oraz aromaterapii. Do wyboru jest światło białe i Power-LED z możliwością zmiany i wyboru jednego z wielu kolorów. Dostęne są również inne akcesoria, które wzbogacają urządzenie technicznie i funkcjonalnie.

Źródło: materiały prasowe

 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!