Magurski Park Narodowy – klejnot Podkarpacia

Magurski Park Narodowy – klejnot Podkarpacia

O Tatrzańskim Parku Narodowym wie każdy. Białowieską Puszczę promują wszystkie polskie żubry. Najwyższy czas sięgnąć po nieznane skarby polskiej przyrody! Od maja zachęcają do tego wspólnie Magurski Park Narodowy i Grupa Nowy Styl (producent mebli biurowych), które właśnie podpisały umowę o współpracy mającej na celu wspólną edukację turystyczną.

Na Podkarpaciu czekają piękne bukowe lasy, nocą przemykają rysie, a spod stóp uciekają kolorowe kumaki i salamandry. A jednak niewielu słyszało o pięknym parku, którego uroki skrywa beskidzki szlak. Od maja będzie można dowiedzieć się o nim nieco więcej. Grupa Nowy Styl wspólnie z dyrekcją Magurskiego Parku Narodowego zorganizuje cykl spotkań poświęconych odpowiedzialnej turystyce, a przez całe dnie będą czekać na gości piękne górskie szlaki, starodawne cerkwie i dzikie zwierzęta.

Nasza firma pochodzi z Podkarpacia. Doskonale znamy te miejsca i uważamy, że Polacy powinni usłyszeć o „Magurze”. Dlatego chcemy promować Park i odpowiedzialną turystykę – mówi Magdalena Tokarczyk-Cyran, Dyrektor Zarządu Grupy Nowy Styl. – Zagrożonym gatunkom pomoże każdy, kto kupi nasze krzesło linii Sedia Natura. Ale to nie wszystko! O wiele bardziej zależy nam, by turyści przyjechali do Magury i na własne oczy przekonali się, jakie klejnoty kryje Podkarpacie – podkreśla.

Współpraca z Grupą Nowy Styl otwiera przed nami nowe perspektywy. Dotychczas na wsparcie prywatnych inwestorów mogły liczyć tylko naprawdę znane parki. Tymczasem to właśnie te małe, mało komu znane skarby przyrody najbardziej potrzebują pomocy. Planujemy przede wszystkim współpracę w obszarze edukacji turystów – dodaje Andrzej Czaderna, dyrektor parku.

Zaczyna się maj, a już niedługo wakacje – lepszego momentu nie będzie. Zapraszamy!

Źródło: informacja prasowa

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!