Zmysłowość w łazience

Zmysłowość w łazience

Łazienka jest domowym królestwem wody – płynącego źródła relaksu, którego barwa to piękno i jasność. Biel symbolizuje świeżość i czystość, którymi można zachwycać się dzień po dniu. Codziennie rano i wieczorem woda i nasze zmysły łączą się ze sobą.

Z tego połączenia narodziła się linia akcesoriów i baterii łazienkowych PuraVida wykończonych w dwóch materiałach (DualFinish) – czystość bieli harmonizuje w nich z estetyką chromu, a wszystkie elementy tworzą spójną całość. Ścienna bateria umywalkowa z tej serii została uhonorowana złotą nagrodą iF Design Award 2012 w kategorii 'product design'. To cenione na całym świecie wyróżnienie przyznawane jest za wyjątkowe wzornictwo, a zdobywcy złotych nagród uważani są za elitę w swojej branży. Jury doceniło w tym przypadku zestawienie dwóch rodzajów powierzchni: błyszczącego chromu i lakierowanej bieli.

Bateria wyposażona jest w ruchomy perlator umożliwiający regulację kąta wypływu strumienia wody, dzięki czemu można go łatwo dostosować do potrzeb użytkownika, a także w technologię EcoSmart, która ogranicza przepływ wody do 5 litrów na minutę przy zachowaniu pełnego komfortu użytkowania. Zapewnia to oszczędność na poziomie ponad 50% względem obowiązujących norm.

Fot: hansgrohe.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!