Technologia z ludzką twarzą

Technologia z ludzką twarzą

Technologia z ludzką twarzą? Teraz to możliwe. Nowa seria telewizorów LED – KATANA LC10 to nie tylko najnowsze rozwiązania technologiczne, ale także precyzyjna, smukła linia i modny design.

Czasem mniej, znaczy więcej

Mniej niepotrzebnych i nieużytecznych funkcji w zamian za więcej przyjemności w obsłudze i odbiorze – nowa seria LC10 to technologia z ludzką twarzą. Japońscy inżynierowie, wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, zastanowili się nad tym, co naprawdę jest w telewizorze istotne, a co wywołuje obawę przed nim. Odpowiedzią na tak postawione pytania jest seria LC10, która łączy w sobie najwyższą technologię z intuicyjną obsługą i przystępną ceną. Właśnie te elementy mają odróżniać FUNAI od reszty często przeładowanych technologicznie odbiorników, które często zamiast rozrywki, dostarczają mnóstwo technostresu.

Nowa linia ucieszy oko

Nową serię FUNAI doceni nawet najbardziej wysublimowany gust. Japońska prostota i minimalizm znalazły odzwierciedlenie w eleganckiej, lekkiej i smukłej formie obudowy. Telewizor ma tylko 2 cm grubości. Klasyczna elegancja jest ponadczasowa nie tylko w modzie.

Japońska precyzja, najnowsze rozwiązania technologiczne i ergonomia są gwarancją najwyższej jakości i przyjemności użytkownika. Uhonorowaniem ponad 60-letniej tradycji marki jest ponadto przygotowany dla klientów specjalny - aż pięcioletni – system gwarancyjny oraz dwuletni program Zero Martwych Pixeli.

Wszystko, czego oczekujesz od swojego TV

Na potrzeby nowej serii LC10 stworzono nowy procesor, dzięki któremu kolory i jakość obrazu idealnie odwzorowują rzeczywistość. Za sprawąi nowego procesora o nazwie Clear Pix Performer udało się obniżyć zużycie energii nie tracąc, na jakości obrazu. Warte uwagi są także szeroki kąt widzenia, wysoki kontrast natywny (1000:1) i powłoka “anti-glare” umożliwiająca oglądanie telewizji nawet w bardzo nasłonecznionych pomieszczeniach. Wysoka klasa energetyczna oznacza niższe rachunki za energię. Telewizor, który jako pierwszy pojawi się na półkach, posiada wbudowany tuner niwelujący konieczność zakupu innych urządzeń do odbioru najwyższej jakości sygnału cyfrowego z nadajników naziemnych. Urządzenie posiada dotykowy panel sterowania, 2 wejścia HDMI i wejścia PC.

Wysoka rozdzielczość WXGA (1366 x 768) umożliwia oglądanie programów telewizyjnych lub filmów w jakości HD. Bardzo przydatną z punktu widzenia użytkownika funkcją jest także możliwość nagrywania USB z Timeshil (USB Rec), które pozwala na rejestrowanie programów cyfrowych na nośnikach USB z timerem lub przesunięciem czasowym. Duże znaczenie dla użytkowników będą także miały prosta instrukcja, intuicyjność obsługi i ergonomiczny, przejrzysty pilot.

Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!