Plastik indoor i outdoor

Plastik indoor i outdoor

Plastikowe krzesła doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz – to idealne rozwiązanie do ogrodów i na tarasy. Oto kilka ciekawych propozycji z Włoch, które już pojawiły się polskim rynku.

El Sol to włoski projekt spod ręki Giancarlo Bisaglia – lekkie krzesło, które doskonale sprawdza się w otwartej przestrzeni i miejscach o podwyższonej wilgotności. El Sol jest dostępny w sześciu kolorach: czarnym, białym, niebieskim, pistacjowym, piaskowym i czerwonym, które nie tracą intensywności dzięki zabezpieczeniu filtrami UV. Krzesło może być składowane w stosie, co ułatwia jego użytkowanie. Idealne do ogrodów i tarasów.

Krzesło Soleil swój nowatorski wygląd zawdzięcza duetowi Paolo Scagnelatto& Jeremiah Ferrarse. Jest doskonałym dowodem na to, że plastikowe krzesło można zaprojektować z pomysłem – trudno nie zauważyć ciekawych detali, jak wysunięte tylne nogi czy nietypowy kształt podłokietników. Paletę pięciu kolorów siedzisk: biały, pomarańczowy, zielony, beżowy i czerwony świetnie uzupełnia barwa aluminium, z którego wykonano nogi krzesła. Krzesło ma właściwości antystatyczne. Niewielka loggia, taras, czy piękny ogród – Soleil będzie ozdobą każdego z tych miejsc.

Dla miłośników nowoczesnej linii we wnętrzach

Fano to figlarne krzesło, zaprojektowane przez Studio 999Design. Wykonane z matowego plastiku, ze zintegrowanymi podłokietnikami. Ręcznie polerowana rama dodaje elegancji, a składowanie w stosie ułatwia aranżację wnętrza. Fano to 7 energetycznych kolorów, od bieli, przez zieleń, pomarańcz aż do purpury i czerni.

W krześle Fondo nietypowa formę uzupełniają intensywne i żywe barwy. Błyszczącą powierzchnię podkreślają ręcznie polerowane ramy, dostępne w kilku kolorach. Możliwość łączenia kolorów daje radość wyboru spośród 7 barw siedzisk i 5 barw ram. Projekt studia 999Design zapewnia nowoczesną linię i wygodę użytkowania. Krzesło dostępne również w wersji hocker, dla miłośników nietypowych rozwiązań.

Źródło: materiały prasowe

Fot: Nowy Styl Group

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!