20. edycja targów Jestem Vintage!

20. edycja targów Jestem Vintage!

W weekend 8 i 9 czerwca Elektrownia Powiśle w Warszawie stanie się centrum vintage designu, goszcząc jubileuszową, 20. edycję znanych targów Jestem Vintage! Tegoroczne wydarzenie, zorganizowane przez Grupę Slow, to gratka dla miłośników retro stylu i unikatowego designu.

Wyjątkowa odsłona targów

Czerwcowy Vintage Festiwal to dwudniowe święto przedmiotów z historią i duszą. Oprócz klasycznych targów, w programie znajdą się pokazy oryginalnych stylizacji wnętrz, wieczorne kino plenerowe, potańcówka oraz sety DJ’skie z muzyką disco. Nie zabraknie również Strefy Ambasadorów, gdzie znani kolekcjonerzy designu zaprezentują swoje najcenniejsze perełki. 

– Zbliżająca się, okrągła edycja wydarzenia Jestem Vintage! będzie wyjątkowa. Choć dotychczasowe odsłony oferowały różnorodne atrakcje, nigdy wcześniej nie organizowaliśmy tej imprezy w tak szerokiej formule – mówi Iza Miłosz, współzałożycielka Grupy Slow. 

Trend vintage sposobem na zrównoważoną konsumpcję

Odzież używana staje się coraz popularniejsza, a rynek ten rośnie trzy razy szybciej niż cały globalny rynek ubraniowy. Vintage Festiwal promuje ideę drugiego obiegu, zrównoważonej konsumpcji i odpowiedzialnej mody, wpisując się w trend ekologicznej świadomości konsumenckiej. 

– Bardzo cieszy nas rosnące zainteresowanie rzeczami z drugiego obiegu. Każdą edycję targów odwiedza kilka tysięcy gości, którzy tak jak my, wyznają ideę mądrych i rozsądnych zakupów – podkreśla Iza Miłosz. 

Retro raj dla entuzjastów unikalnego stylu

Podczas czerwcowego święta Vintage będzie można znaleźć unikatowe ubrania, biżuterię, winyle i dodatki do domu. W targach udział weźmie 60 butików vintage z całej Polski, oferując kilkanaście tysięcy wyjątkowych przedmiotów.

Zależy nam na tym, aby nasi goście rzeczywiście odbyli piękną podróż do świata retro. Chętne osoby będą miały szansę zostać wystylizowane przez znane stylistki i poczuć się jak prawdziwe gwiazdy – zachęca Iza Miłosz.

Zapraszamy na pierwszy taki festiwal w Warszawie i do zanurzenia się w atmosferze minionych epok. Więcej informacji na stronie organizatora: https://jestemslow.pl/targi-jestem-vintage/

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!