Wnętrza domu w kolorach natury

Wnętrza domu w kolorach natury

Projekt wnętrz autorstwa Hanny Pietras i Julii Pałuby to harmonijna przestrzeń emanująca ciepłem i elegancją. Wykorzystanie naturalnych materiałów oraz unikalne rozwiązania funkcjonalne, takie jak wyspa kuchenna, sprawiają, że projekt ma bardzo przytulny klimat. 

Wyjątkowy charakter wnętrza

Wnętrze domu o powierzchni 500 m² zostało zaprojektowane z wykorzystaniem drewna jako głównego materiału. W każdym zakątku domu znajdują się drewniane detale. Kolorystyka wnętrza opiera się na ciepłych odcieniach ziemi, beżach i brązach. Naturalne materiały oraz staranna obróbka drewna tworzą przyjazną dla środowiska przestrzeń.

Układ funkcjonalny

Projekt wnętrz koncentruje się na otwartej przestrzeni z dużymi przeszkleniami. W salonie zastosowano jasne tapicerki i drewno. Kuchnia została zaprojektowana z centralną wyspą, która łączy funkcjonalność z estetyką. Kuchnia może być otwarta lub zamknięta dzięki stylowym drzwiom. Przylegająca do kuchni jadalnia jest wizualnie spójna z resztą wnętrza. Całe piętro to strefa prywatna, z wyjątkiem otwartej antresoli ze stołem bilardowym. 

Inspiracja naturą

Inspiracją dla tego projektu była natura, co widać w zastosowaniu naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień. Każda sypialnia jest indywidualnie dostosowana do potrzeb i gustów najmłodszych mieszkańców, zachowując spójność stylistyczną z resztą domu. Łazienki wykończone kamieniem naturalnym emanują elegancją i solidnością, harmonizując z ogólną wizją trwałych i ponadczasowych rozwiązań. Projekt stylistyką przypomina klasyczne amerykańskie  wnętrza z lat 70-tych. Charakterem wpasowuje się w style mid-century modern i modern organic. 

Wnętrze domu jednorodzinnego - metryczka projektu wnętrza

Projekt: Hanna Pietras Architects
Zespół projektowy: Hanna Pietras, Julia Pałuba
Powierzchnia: 500 m²
Zdjęcia: Mood Authors
Źródło: https://hannapietras.com/

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!