Warszawski apartament w ciemnych kolorach

Warszawski apartament w ciemnych kolorach

Gra kontrastów w kolorach i teksturach wyróżnia wnętrze warszawskiego apartamentu, zaprojektowanego przez pracownię Hola Design. Przestrzeń przeznaczona dla koneserów sztuki jest spokojnym miejscem z widokiem na dynamiczne miasto.

Hola Design

Domowa galeria

Funkcjonalność apartamentu została zaplanowana z uwzględnieniem codziennych potrzeb mieszkańców oraz ekspozycji dzieł sztuki. W salonie umieszczono regał z podświetlanymi kubikami, przeznaczony do prezentacji rzeźb. Kolory ścian w różnych pomieszczeniach zostały dobrane tak, aby harmonizować z prezentowanymi obrazami. Mieszkanie oferuje przestrzeń do życia, pracy i relaksu, integrując funkcjonalność z estetyką.

Hola Design

Ciemne kolory 

Wnętrze apartamentu o powierzchni 130 metrów kwadratowych cechuje się eleganckim kontrastem materiałów. Kuchnia zawiera gładkie fronty mebli w kolorze złamanej bieli, zestawione z ciemnym granitowym blatem. W salonie zastosowano naturalne drewno jesionowe oraz skórzaną okładzinę ścienną, które kontrastują z lakierowanymi elementami stolarskimi w zgaszonym brązie. Ciemne detale pojawiają się także w gabinecie i łazience, co nadaje wnętrzu spójności.

Hola Design

Spójne materiały

Projekt apartamentu wykorzystuje szare powierzchnie wykończone lakierami o różnym stopniu połysku, od głębokiej satyny po lustrzany blask. Kamienne okładziny z onyxu, granitu Belwedere i marmuru Emaparador tworzą spójny dialog z szarościami, podkreślając elegancki charakter wnętrza. Inspiracją dla architektów z pracowni Hola Design była nie tylko wysoka jakość materiałów, ale także stworzenie przestrzeni odpowiedniej do ekspozycji sztuki. Specjalizacja w art advisory pozwoliła na umiejętne wkomponowanie dzieł sztuki w przestrzeń mieszkalną.

Hola Design

 Warszawski apartament - metryczka projektu wnętrza

Projekt: Hola Design
Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: 2024
Zdjęcia: Yassen Hristov
Źródło: https://hola-design.pl/

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!