Nowe wnętrza Radisson Blu w Krakowie

Nowe wnętrza Radisson Blu w Krakowie

Renowacja Radisson Blu, położonego w samym sercu Starego Miasta w Krakowie, została przeprowadzona przez krakowskie biuro architektoniczne Iliard. Nowe wnętrza lobby i baru wyróżniają się elegancją i funkcjonalnością, co czyni je idealnymi miejscami zarówno dla gości hotelowych, jak i mieszkańców Krakowa.

Metamorfoza lobby i baru 

Radisson Blu, popularny hotel w Krakowie, przeszedł znaczącą metamorfozę, której celem było odświeżenie części wspólnych – lobby i baru. Prace, przeprowadzone przez biuro architektoniczne Iliard, obejmowały zarówno renowację istniejących elementów wnętrz, jak i wprowadzenie nowych mebli, dekoracji oraz zmianę zabudowy stolarskiej. Celem projektu było stworzenie przyjaznej i komfortowej przestrzeni, która przyciągnie gości na spotkania biznesowe oraz prywatne.

Przestrzeń w stylu art-deco 

Inspiracją do renowacji wnętrz Radisson Blu był styl art-deco, który nadaje wnętrzom charakteru i elegancji. Projektanci z Iliard zadbali o to, aby wnętrza były nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne i komfortowe dla gości. Na ścianach lobby i baru pojawiły się nowe grafiki, zaprojektowane na indywidualne zamówienie, które stały się nowym znakiem rozpoznawczym hotelu. Układ funkcjonalny wnętrz został starannie zaplanowany, aby zapewnić komfort i wygodę użytkowania. Elementy zabudowy stolarskiej pozwalają na separację poszczególnych stref wnętrza, co sprzyja organizacji przestrzeni i zapewnia intymność gościom.

Eleganckie i komfortowe wnętrza

Wnętrze hotelu Radisson Blu zyskało nowy, nowoczesny wygląd, który łączy elegancję z funkcjonalnością. Przestrzeń lobby i baru została wzbogacona o nowe stoły, sofy i krzesła, które zapewniają komfort gościom hotelowym. Wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o stworzeniu przytulnej atmosfery poprzez zastosowanie ciepłych barw, miękkich tkanin oraz wysokiej jakości materiałów. Nowoczesny charakter wnętrz podkreślają dodatki i meble łączące metal i szkło, co nadaje przestrzeni lekkości i przestronności.

Radisson Blu - metryczka projektu wnętrza

Projekt: Iliard Architecture & Interior Design
Lokalizacja: Kraków
Realizacja: 2024
Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!