Firma Decerto z nowym biurem

Firma Decerto z nowym biurem

Decerto, polska firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań dla sektora ubezpieczeniowego i finansowego, przeprowadziła się do nowej siedziby w warszawskim budynku Lumen. Projekt wnętrz opracowało studio Bit Creative we współpracy z działem Workplaces w Globalworth Poland. Nowe biuro charakteryzuje się nowoczesnym designem, inspirującym do kreatywności układem przestrzeni oraz strategiczną lokalizacją w centrum miasta.

Nowa siedziba

Projekt biura jest rezultatem odpowiedzi na dynamiczny rozwój firmy i jej podejście do zarządzania. Kluczową inspiracją było dostosowanie przestrzeni do hybrydowego modelu pracy oraz potrzeb pracowników. Przestronny chillroom pełni rolę jadalni, kawiarni i salonu rozrywki, sprzyjając integracji i kreatywności zespołu. Dzięki zaangażowaniu Decerto oraz specjalistów z Workplaces w Globalworth Poland powstała ciekawie zaplanowana przestrzeń biurowa, wspierająca kreatywność i współdziałanie w nowej lokalizacji.

Loftowa przestrzeń

Wnętrze nowej siedziby Decerto wyróżnia się stylem loftu, w którym dominuje naturalne światło i industrialne akcenty. Materiały takie jak beton, miedź oraz czarne elementy konstrukcyjne doskonale oddają loftowy charakter przestrzeni. Biuro jest również dobrze oświetlone dzięki dużym oknom, które oferują widok na centrum Warszawy, tworząc inspirujące środowisko pracy.

Elastyczne wnętrza 

Przestrzeń biura została zaprojektowana z myślą o pracy hybrydowej, rezygnując z tradycyjnych open space na rzecz zamkniętych, cichych pokoi zespołowych. Do dyspozycji pracowników przygotowano narzędzia i miejsca idealnie dostosowane do telekonferencji i zdalnych spotkań. Kuchnia sąsiaduje z obszerną strefą chillout, w której można zrelaksować się przy bilardzie lub po prostu wypić kawę i spotkać się ze współpracownikami. 

Biuro firmy Decerto - metryczka projektu wnętrza

Projekt: Bit Creative we współpracy z działem Workplaces w Globalworth Poland
Lokalizacja: Warszawa
Inwestor: Decerto
Realizacja: 2024
Źródło: www.globalworth.com

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!