Trwa konkurs Design Educates Awards 2024

Trwa konkurs Design Educates Awards 2024

Dobiega końca kolejna edycja prestiżowego, międzynarodowego konkursu Design Educates Awards 2024, którego głównym tematem jest wpływ architektury na społeczeństwo. 

Warunki konkursu 

Nagrody Design Educates Awards (DEAwards) doceniają, promują i prezentują najlepsze projekty architektoniczne i wzornicze. Organizatorzy szukają projektów, które łączą kreatywność i innowacyjność, zarówno już zrealizowanych, jak i tych na etapie koncepcji z ostatnich pięciu lat. Projekty powinny być różnorodne pod względem skali, ale muszą wnosić wartość dodaną. Taka wartość może objawiać się poprzez potencjał edukacyjny, stymulowanie krytycznego myślenia, zdolność wpływania na emocje lub zachowania użytkowników, wpływ na percepcję, a także inne podobne aspekty.

Jury konkursowe

Prace zostaną ocenione przez profesjonalne jury złożone z renomowanych architektów, projektantów, innowatorów i edukatorów, do których w tym roku dołączyli m.in. prof. Toyo Ito, prof. Masayo Ave, prof. Rainer Mahlamäki oraz David Basulto.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w trakcie konferencji Architecture in Foyer 2024 na kampusie Solarlux w Niemczech (Melle, Dolna Saksonia), w dniach 19 i 20 września 2024 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie Solarlux GmbH, strategiczny partner nagrody.

Harmonogram

Termin składania projektów to 21 kwietnia 2024 roku.
Obrady jury zaplanowano na maj 2024 roku.
Ogłoszenie zwycięzców przewidziano na czerwiec 2024 roku.
Ceremonia wręczenia nagród: 19 i 20 września 2024 roku, w SOLARLUX CAMPUS w Melle, Niemcy.

Więcej informacji na stronie organizatora: https://www.designeducates.com/

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!