Nowa generacja Ji Hotel 5.0

Nowa generacja Ji Hotel 5.0

Operator hotelowy Vermilion Zhou Design Group wprowadził nowy koncept hotelowy Ji Hoteli 5.0, Jest to rozwinięcie poprzedniej koncepcji i odpowiedź na rosnące potrzeby rynku hotelowego.  Ji Hotel 5.0 wyróżnia się przemyślanym designem, który łączy w sobie elementy tradycji i nowoczesności. Jego podstawowymi cechami są naturalność, funkcjonalność i dostosowanie do potrzeb współczesnych podróżnych.

Ji Hotel_ Vermilion Zhou Design Group

Wnętrze pełne subtelności

Lobby hotelu charakteryzuje się rozmytymi granicami funkcjonalnymi, tworząc przestrzeń otwartą i wielofunkcyjną. Dominującym elementem jest sosna, która wprowadza element naturalności i spokoju. Nowością w Ji Hotel 5.0 jest strefa baru herbacianego, która zastępuje konwencjonalny hotelowy bar. Strefa ta łączy w sobie funkcje gościnności i sprzedaży detalicznej produktów markowych, promując lokalną kulturę picia herbaty. Wystrój części śniadaniowej nawiązuje do tradycyjnej chińskiej ryżowej owsianki, którego autorska wersja serwowana jest w hotelu. Całość wykończona jest w stonowanych kolorach beżach i szarościach, a obłości mebli oraz ścian sprawiają, że w hotelu panuje bardzo spokojna atmosfera. 

Ji Hotel_ Vermilion Zhou Design Group

Odpowiedzialność za środowisko

Projekt kładzie silny nacisk na zrównoważony rozwój. W hotelu zastosowano system inteligentnego ściemniania oświetlenia, mający na celu oszczędność energii. Całość wystroju uwzględnia kwestie replikowalności, efektywności budowy, ochrony środowiska oraz praktyki montażu modułowego, co ma na celu minimalizację wpływu na środowisko i zużycie energii.

Ji Hotel_ Vermilion Zhou Design Group

Ji Hotel 5.0 - metryczka projektu wnętrza

Projekt: Vermilion Zhou Design Group
Dyrektor kreatywny: Kuang Ming(Ray) Chou
Projekt koncepcyjny: Ting Ho
Projekt wnętrz: Garvin Hung, Jing Zhao, Xiaobo Yi, Lida Lin, Xinze Li, Xuyan Jiang, Bin Lv,  Weilong Tu, Yuxuan Li, Changsong Li, Mingrui Gao, Bo Liu, Lanyun Qiao
Zdjęcia: Jian Quan Wu
Źródło: https://www.vermilionzhou.com

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!