Apartament dla pary w Krakowie

Apartament dla pary w Krakowie

Projekt apartamentu w Krakowie, zaprojektowany przez GRUPĘ NONO, łączy jasne kolory, naturalne materiały i przemyślaną organizację przestrzeni. Na 65 m² rozmieszczono strefę wejściową, salon z aneksem kuchennym, biuro, sypialnię oraz łazienkę.

Jasne wnętrza

Salon łączy się z aneksem kuchennym, tworząc otwartą przestrzeń dzienną. W pokoju znajduje się narożna sofa i drewniany stół z tapicerowanymi krzesłami. Kuchnia wyposażona jest w wyspę kuchenną i zabudowę w dwóch kolorach, z elementami takimi jak ryflowane szkło na froncie jednej z szafek. Sypialnia posiada łóżko z łagodnym łukiem u wezgłowia i nocne stoliki, które nawiązują do drewnianej ściany w salonie.

Akcent kolorystyczny

Wnętrze apartamentu charakteryzuje się użyciem jasnych kolorów, z przewagą beżów i bieli. Dominuje naturalne drewno, wykorzystane m.in. w meblach i wykończeniach. W sypialni zastosowano tynk gliniany, a w łazience - płytki o wklęsłej powierzchni. Szczególny akcent kolorystyczny pojawia się w łazience, gdzie szafka pod umywalkę ma odcień przybrudzonego fioletu. Przestrzeń dzienna i sypialnia są oddzielone, z łagodnym przejściem pomiędzy strefami.

Minimalistyczna przestrzeń

Projekt inspirowany był klasycznymi motywami i minimalizmem. Znajdują się tu detale takie jak sztukaterie i gięte meble drewniane. W łazience, oprócz kolorystycznego akcentu, uwagę zwraca indywidualnie zaprojektowana kabina prysznicowa z ryflowanego szkła. Całość projektu opiera się na jasnych barwach, naturalnych materiałach i detalach dodających charakteru wnętrzom, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności mieszkania.

Apartament w Krakowie - metryczka projektu wnętrza 

Projekt: GRUPA NONO
Lokalizacja: Kraków
Realizacja: 2024
Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!