Wnętrza z nutą koloru

Wnętrza z nutą koloru

Gabinet Phi Brows Magda Maleta to projekt zespołu z Widawscy Studio Architektury, który z sukcesem połączył nowoczesny design z komfortem użytkowania. 

Podział przestrzeni

Widawscy Studio Architektury przy projektowaniu wnętrza gabinetu Phi Brows Magda Maleta postawili na jasność i styl, tworząc przestrzeń podzieloną na dwie główne strefy. Pierwsza z nich, strefa reprezentacyjna, przeznaczona do wykonywania zabiegów makijażu permanentnego, jest jasna i przestronna. Druga strefa, uzupełniająca, zawiera pomieszczenie socjalne i toaletę, stanowiąc zaplecze dla głównej działalności salonu. Dominującym kolorem we wnętrzu jest biel, która pojawia się zarówno na ścianach, jak i podłodze, gdzie zastosowano białe płytki imitujące kolorowe lastryko. Takie rozwiązanie kolorystyczne wpływa na optyczne powiększenie przestrzeni oraz podkreślenie czystości wnętrza. 

Kolorowe efekty

Charakterystycznym elementem projektu jest ściana z otworami wejściowymi o różnorodnych kształtach, tworząca efektowne tło dla całego salonu. Lada recepcyjna, utrzymana w bieli i o opływowej formie, harmonijnie wkomponowuje się w przestrzeń, nie zakłócając jej spójności. Nietuzinkowe rozwiązanie stanowi sufit, pomalowany na kolor różowy, który, w połączeniu z instalacją 14 wiszących lamp o różnych średnicach, tworzy unikatową kompozycję. Ta charakterystyczna cecha projektu nie tylko odróżnia salon na tle innych, ale także stanowi kluczowy element dekoracyjny, widoczny dla klientek podczas zabiegów.

Phi Brows Magda Maleta — metryczka projektu wnętrza 

Projekt: Widawscy Studio Architektury
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Realizacja: 2023
Źródło: https://widawscy.pl/

Opracowała: Magdalena Wałek

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!