Nadmorskie wnętrza w stylu japandi

Nadmorskie wnętrza w stylu japandi

Japandi Holiday House to dom wakacyjny zlokalizowany w Mielnie, oferujący wynajem krótkoterminowy przez cały rok. Obiekt łączy elementy stylu japońskiego i skandynawskiego, zapewniając funkcjonalne wnętrza i bogate zaplecze rekreacyjne. Dom znajduje się blisko plaży i oferuje gościom strefę spa & wellness. Projekt opracowała pracownia 2T-STUDIO art&design Anetta Kazimierska. 

Japońskie inspiracje

Projekt domu opiera się na połączeniu cech charakterystycznych dla stylu japońskiego i skandynawskiego, kładąc nacisk na minimalizm, funkcjonalność i bliskość z naturą. Inspiracją była potrzeba stworzenia spokojnej przestrzeni do wypoczynku, z łatwym dostępem do elementów rekreacyjnych, takich jak spa i strefa relaksu. Wnętrze jest minimalistyczne z zastosowaniem naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień. Dominuje stonowana kolorystyka, głównie biel, szarość i odcienie drewna.

Wypoczynkowe wnętrza

Przestrzeń jest otwarta, z wyraźnym podziałem na strefy funkcjonalne. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i jadalnią, połączony z tarasem zewnętrznym. Strefa spa & wellness zawiera saunę i jacuzzi, a dodatkowo dostępny jest pokój zabaw z bilardem i barem. Na piętrze umieszczono pięć sypialni, każda z prywatną łazienką, pokój zabaw dla dzieci i pralnię. Dom posiada również górny taras z miejscem do opalania. 

Japandi Holiday House — metryczka projektu wnętrza 

Projekt: 2T-STUDIO art&design ANETTA KAZIMIERSKA
Lokalizacja: Mielno
Powierzchnia: 270 m2
Realizacja: 2023
Źródło: https://2t-studio.pl/

Opracowała: Magdalena Wałek

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!