Wnętrza Kancelarii Greenberg Traurig

Wnętrza Kancelarii Greenberg Traurig

Kancelaria Greenberg Traurig znajduje się w Varso Tower zajmując trzy piętra. Wnętrza zaprojektowała pracownia BIT CREATIVE. Połączenie kamienia i drewna nadaje wnętrzom prestiżowy charakter i stanowi ciekawe tło do pracy. 

Strefa wejściowa

Strefa wejściowa kancelarii to połączenie recepcji, sal konferencyjnych i coffee pointu. Projektanci zastosowali tu kamień i drewno, co w połączeniu z nowoczesnymi technologiami audiowizualnymi, tworzy przestrzeń otwartą i wielofunkcyjną, podkreślającą innowacyjny charakter kancelarii. Ta strefa przeznaczona jest na organizowanie różnego rodzaju eventów firmowych. Elementem, który uzupełnia wyposażenie strefy wejściowej jest widok na miasto z Pałacem Kultury na pierwszym planie. 

Wielofunkcyjne wnętrza

W projekcie dominują gabinety jedno- i dwuosobowe, zapewniające pracownikom prywatność i skupienie. Przestrzeń biurowa zaprojektowana jest z możliwością łatwej rekonfiguracji, co umożliwia dostosowanie do zmieniających się potrzeb zespołu. Obszary open space przeznaczone są dla asystentów i pracy zespołowej. Całość utrzymana jest w klasycznych kolorach takich jak szarości, brązy i beże. Projektanci z BIT CREATIVE zaprojektowali także biuro Mid Europa Parnters. 

Biuro Greenberg Traurig — metryczka projektu wnętrza 

Projekt: BIT CREATIVE 
Lokalizacja: Varso Tower, Warszawa, ul. Chmielna 69
Inwestor: GREENBERG TRAURIG Nowakowska-Zimoch Wysokiński sp.k. 
Zespół autorski: arch. Barnaba Grzelecki, arch. Jakub Bubel, arch. Agata Krykwińska, arch. Katarzyna Biedrzycka-Macioch, arch. Anna Margoła, arch. Zuzanna Wojda, arch. Joanna Zaorska, arch. Malwina Klimowicz
Zdjęcia: Fotomohito 
Źródło: www.bitcreative.info

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!