Konkurs na Projekt Dzieła Sztuki w Inwestycji

Konkurs na Projekt Dzieła Sztuki w Inwestycji

Fundacja Sztuka w Inwestycji wspólnie z firmą SIM Śląsk Północ z siedzibą w Lublińcu ogłosiły konkurs na projekt dzieła sztuki, które poprzez umieszczenie w częściach wspólnych inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez spółkę, pozwoli zidentyfikować tego inwestora. 

Warunki i cel konkursu 

Celem konkursu jest zaprojektowanie dzieła sztuki jako elementu powtarzalnego, które będzie identyfikować inwestora. Konkurs jest skierowany do wszystkich artystów i projektantów bez ograniczań wiekowych i doświadczenia. Prace mogą być wykonane w technice dowolnej. 

Zgodnie z wytycznymi konkursu, oczekiwane wymiary dzieła artystycznego nie powinny przekraczać wymiarów 2m x 2m. Zarówno na elewacjach, jak i w przestrzeniach zielonych. Planowane jest, aby dzieło było reprodukowane w różnych projektach realizowanych przez SIM Śląsk Północ. Zaleca się, aby prace odzwierciedlały wizualnie logo inwestora, a także czerpały z motywów śląskiej tradycji i kultury, co może być widoczne w ich formie, materiale, treści lub kolorystyce.

Nagrody

Zwycięzca - 5 000 zł brutto

Harmonogram

Przesłanie zgłoszenia konkursowego — do 31 stycznia 2024 r.,
Publikacja werdyktu i wyboru zwycięzcy konkursu — nie wcześniej niż 15 lutego 2024 r.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronie organizatora: https://www.sztukawinwestycji.pl/general-clean

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!