Wnętrze kawiarni Green House Coffee

Wnętrze kawiarni Green House Coffee

Kawiarnia Green House Coffee, zlokalizowana w Millenium Hall w Rzeszowie, przeszła spektakularną metamorfozę pod kierownictwem Pracowni Annowska. Projekt wyróżnia się harmonią barw, naturalnymi materiałami i unikalnym designem, co czyni go godnym uwagi wśród licznych punktów handlowo-usługowych w centrum.

Kawiarnia w Millenium Hall

Kawiarnia Green House Coffee mieści się w dynamicznie rozwijającym się Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie, zajmującym blisko 100 000m² powierzchni. Pomimo swojej niewielkiej powierzchni, 92m², kawiarnia wyróżnia się na tle konkurencji. Jej wnętrze zwraca uwagę przede wszystkim lustrzaną paterą zawieszoną pod sufitem oraz centralnie umieszczonym kawowcem. Pod sufitem umieszczono także zawieszone konstrukcje z roślinami, które dodają wnętrzu zielonej świeżości i wizualnie ożywiają przestrzeń.

Przemyślany design

Projektanci zadbali o każdy detal, co jest widoczne w funkcjonalnym układzie przestrzeni. Na uwagę zasługują indywidualnie zaprojektowane siedziska i stylowe, wysokiej jakości meble, oferujące łącznie 29 miejsc siedzących. Centralnym punktem kawiarni jest drewniany bar z frontem wykonanym z jasnego drewna i z bogatą ofertą gastronomiczną. Sufit zdobią symetrycznie rozmieszczone, okrągłe lampy, które emitują miękkie, rozproszone światło, sprzyjające relaksującej atmosferze. Dodatkowo, uwzględniono specjalne oświetlenie dla roślin, aby zapewnić im optymalne warunki wzrostu, co świadczy o przemyślanym podejściu do każdego aspektu projektu.  

Inspiracje projektu

Projekt kawiarni Green House Coffee inspirowany jest przede wszystkim naturą i harmonią. Stonowana kolorystyka ścian i posadzek, chropowata faktura tynku strukturalnego kontrastująca z gładką, matową pastelową zielenią, tworzy spokojne i przytulne wnętrze. Czarne drewniane fotele i posadzka z terazzo dodają elegancji, tworząc przestrzeń, która kontrastuje z tętniącym życiem pasażem centrum handlowego. Projekt ten udowadnia, że nawet w sercu komercyjnego centrum można stworzyć oazę spokoju. 

Kawiarnia Green House Coffee — metryczka projektu wnętrza 

Projekt: PRACOWNIA ANNOWSKA, Anna Nowak-Rogowska, Michał Rogowski
Lokalizacja: CH Millenium Hall Rzeszów, al. Kopisto 1 Rzeszów
Inwestor: Kafeterie Sp. z o.o. 
Projekt: 2022
Realizacja: 2023
Powierzchnia: 92m2 
Wykonawca: TD Inwest 
Zdjęcia: Yassen Hristov 
Źródło: www.annowska.pl 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!