Centrum dentystyczne przełamujące stereotypy

Centrum dentystyczne przełamujące stereotypy

We Wrocławiu pojawiło się nowe centrum dentystyczne stworzone przez Medicover Stomatologia. Royal Dent nie tylko rewolucjonizuje podejście do leczenia zębów, ale również zmienia tradycyjny obraz gabinetu dentystycznego. Wnętrza Royal Dent przypominają raczej przytulną kawiarnię niż typowy gabinet medyczny, co sprawia, że wizyta u dentysty staje się prawdziwą przyjemnością. 

Innowacyjny design

Wnętrza Royal Dent to wnętrze które zrywa z konwencjonalnym wyobrażeniem o gabinetach dentystycznych. Inspirację architekci czerpali z kawiarni, butików i hoteli, tworząc przestrzeń, która jest nie tylko funkcjonalna, ale także przyjemna dla oka i komfortowa dla pacjentów. Kawiarniany klimat, biblioteczka, strefy relaksu, a nawet stoisko do parzenia kawy sprawiają, że pacjenci czują się jak w domu.

Rytuał uśmiechu

Centralnym elementem Royal Dent jest koncepcja "Rytuału Uśmiechu" autorstwa Medicover Stomatologia. To nie tylko wyjątkowy design, ale przede wszystkim atmosfera sprzyjająca relaksowi pacjenta przed zabiegiem. Kolory wnętrz, muzyka, brak typowego zapachu dentystycznego - wszystko zostało starannie dobrane, aby pomóc pacjentom w wyciszeniu się przed wizytą. To nowe spojrzenie na leczenie zębów, gdzie komfort psychiczny ma równie duże znaczenie co kompetencje lekarzy. Projekt składa się głównie ze stonowanych kolorów z wyraźnym akcentem w postaci żółtej biblioteczki z książkami w poczekalni. 

Holistyczne podejście do leczenia

Royal Dent to nie tylko estetyczna przestrzeń, ale także nowoczesny ośrodek zdrowia stomatologicznego. Zlokalizowane na ponad 300 metrach kwadratowych centrum oferuje 8 gabinetów wyposażonych w najnowocześniejsze technologie. Pacjenci mają dostęp do lekarzy z różnych dziedzin dentystyki, co umożliwia kompleksowe leczenie, obejmujące m.in. implantologię, ortodoncję, chirurgię, protetykę i stomatologię estetyczną. Holistyczny charakter Royal Dent sprawia, że cała rodzina może znaleźć tu wsparcie dla różnorodnych potrzeb zdrowotnych.

Royal Dent - metryczka projektu wnętrza

Lokalizacja: Wrocław
Realizacja: 2023
Inwestor: Medicover Stomatologia
Źródło: Biuro Prasowe Medicover Stomatologia

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!