Wnętrza włoskiej restauracji Pieno

Wnętrza włoskiej restauracji Pieno

Na obrzeżach Wrocławia powstała włoska restauracja projektu pracowni Znamy się. Założenie powstało w duchu sąsiedzkiej integracji. Lokal przeznaczony jest dla lokalnej społeczności, aby w wolnej chwili wpadli na pogawędkę przy kieliszku wina. Centrum restauracyjnej przestrzeni stanowi regał wykonany z drewna, który emanuje elegancją. Dodatkową dawkę energii dostarczają wyraziste płytki i kolorowe detale, które wnoszą do wnętrza radość i charakter.

Społeczne centrum Wrocławia

Projekt wnętrz, powierzony doświadczonej pracowni Znamy się, oddaje hołd włoskiej gościnności, tworząc atmosferę, która zaprasza do wspólnego delektowania się rozmowami i smakami. Pieno to nie tylko restauracja, to podróż przez włoską kuchnię, opartą na tradycyjnych przepisach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Inspiracją dla tego niezwykłego miejsca jest istota włoskiej pizzy – oryginalne, jakościowe składniki. Wnętrze Pieno, starannie zaprojektowane przez pracownię Znamy się, przenosi nas w klimat vintage, gdzie każdy detal nawiązuje do włoskich knajpek. Menu restauracji to podróż nie tylko w przestrzeni, lecz także w czasie, po bogatej historii włoskiej kuchni.

Regał, który łączy

Na pierwszy rzut oka Pieno wyróżnia się nietypowym wystrojem. Zamiast tradycyjnego baru, goście witani są przez imponujący regał ciągnący się przez całą długość lokalu. To nie tylko serce restauracji, lecz także punkt zaczepienia do rozmów i interakcji. Dzięki podziałowi przestrzeni na trzy strefy, każdy znajdzie tu coś dla siebie – od dużych stołów w głównej strefie sąsiedzkiej po kameralną przestrzeń degustacyjną. To miejsce, gdzie smaki, rozmowy i sąsiedzka wspólnota łączą się w doskonałym harmonijnym smaku. "Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie goście nie tylko zjedzą wyśmienite dania, ale także odczują autentyczną atmosferę włoskiego stylu życia" - mówią twórcy projektu i założyciele pracowni Znamy się.

Pieno - Metryczka projektu wnętrza

Projekt: Znamy się
Lokalizacja: Wrocław
Realizacja: 2023
Zdjęcia: Migdal studio 
Źródło: znamysie.com

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!