Kolorowa przestrzeń O!pen Space

Kolorowa przestrzeń O!pen Space

W sercu Bydgoszczy, Centrum Handlowe Rondo otwiera nowy rozdział w świecie zakupów i spotkań z inicjatywą, która łączy pokolenia i przedefiniowuje doświadczenia zakupowe. O!pen Space projektu AJUTO Architektura, zlokalizowane w CH Rondo, to nie tylko przestrzeń handlowa – to miejsce, w którym nowoczesność, ekologia i społeczna aktywizacja łączą się, tworząc wyjątkową atmosferę dla różnych grup wiekowych.

Nowa era zakupów

O!pen Space, zajmujące 130 m2 obok Sinsay, to przemyślana przestrzeń, gdzie design staje się kluczem do wyjątkowego doświadczenia zakupowego. Kolorowy design ma pozytywnie wpływać na nastrój w czasie przebywania w O!pen Space. Jest to przestrzeń, która łączy pokolenia i zapewnia miejsce do relaksu dla każdego użytkownika centrum handlowego. 

Zrównoważony projekt 

CH Rondo zaskakuje nie tylko różnorodnością oferty, ale także innowacyjnym designem. O!pen Space, zajmujące 130 m2 zostało wyposażone w urządzenia do recyklingu gum do żucia. To jedno z wielu działań, które podkreślają zaangażowanie CH Rondo w zrównoważony rozwój. Ta inicjatywa łączy ekologię z nowoczesnością, inspirując klientów do ekologicznych wyborów na co dzień.

Dbałość o przestrzeń

O!pen Space w CH Rondo to więcej niż przestrzeń handlowa – to symbol nowoczesności, ekologii i integracji pokoleń. W tym miejscu spotykają się różne grupy wiekowe, tworząc wspólnotę, która czerpie z bogactwa doświadczeń. Inwestycja w O!pen Space i dbałość o customer experience to elementy, które wyróżniają CH Rondo na tle konkurencji, podkreślając zdolność centrum do zrozumienia oczekiwań współczesnych konsumentów i podążania za najnowszymi trendami.

O!pen Space - Metryczka projektu wnętrza

Projekt: AJUTO Architektura
Lokalizacja: CH Rondo w Bydgoszczy
Źródło: chrondo.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!