Cynamonowa Piekarnia we Wrocławiu

Cynamonowa Piekarnia we Wrocławiu

We Wrocławiu, przy malowniczej ulicy Cynamonowej zaprojektowano niezwykłe miejsce, które przeniesie nas w czasie do wspomnień z dzieciństwa. Piekarnia nie tylko będzie kusić swoich klientów świeżo wypiekanym chlebem, ale także oferować atmosferę "jak u babci". Autorami tego cynamonowego projektu są projektanci z pracowni CZUĆ design. 

Autentyczność w procesie

Piekarnia przy ul. Cynamonowej stawia na transparentność i autentyczność w procesie wytwarzania swoich wyrobów. Przestrzeń piekarni została tak zaprojektowana, aby klienci mogli bezpośrednio obserwować warsztat kuchenny i proces wytwarzania ciasta. Duże, stylowe lustra nad drewnianym stołem sprawią, że będzie można poczuć się, jakby się było częścią dużej, przyjaznej rodziny. Na ladzie, przykuwającej wzrok zielonymi rurkami, umieszczone zostaną specjalne wałki do wyrabiania ciasta, dostosowane do rąk najmłodszych smakoszy. To miejsce połączy w sobie nie tylko smak, ale także edukację. 

Przemyślana Aranżacja Wnętrza

Wnętrze Piekarni to harmonijne połączenie ciepłego drewna, intensywnej zieleni i subtelnego blasku miedzi. Duża lada, za którą ukrywa się część kuchenna, doda miejscu autentyczności, pozwalając klientom uczestniczyć w magicznym procesie wypieku. Po prawej stronie stanie imponujący drewniany stół z hokkerami, inspirowany tradycyjnymi piekarniami, tworząc przyjazne miejsce do spożywania świeżo upieczonych smakołyków. Z kolei przytulna wnęka z siedziskami i stolikami po lewej stronie zapewni spokojne miejsce do relaksu. Całość uzupełniona będzie przez jasne lastryko i cynamonowy sufit.

Piekarnia przy ul. Cynamonowej - metryczka projektu wnętrza 

Projekt: CZUĆ design
Lokalizacja: Wrocław
Powierzchnia: ~200m2
Źródło: czuc.design

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!