Targi Designu WZORY na ŚWIĘTA

Targi Designu WZORY na ŚWIĘTA

Z okazji 10. urodzin Targów Designu WZORY 16 i 17 grudnia, w godz. 11:00-19:00 odbędzie się edycja jubileuszowa pod hasłem WZORY na ŚWIĘTA. Wydarzenie odbędzie się na stadionie PGE Narodowym. 

Na targach będzie można znaleźć produkty wielu polskich marek oraz projektantów. Pojawi się prawie 300 wystawców w 10 strefach tematycznych: Ceramika, Papier i print, Tekstylia, Akcesoria do wnętrz, Vintage, Moda i dodatki, Biżuteria,  Wellness i eko, Delikatesy, Dziecko.  

W ramach WZORÓW na ŚWIĘTA odbędzie się wiele spotkań z twórcami oraz warsztatów. Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających strefę pakowania prezentów, zajęcia stolarskie, tapicerskie oraz florystyczne. W czasie targów będzie się można dowiedzieć czym jest kintsugi, jak samodzielnie wykonać świecę, czy uszyć zeszyt.  

Pasjonaci designu będą mieli szansę podziwiać podczas tego wyjątkowego wydarzenia wystawę o nazwie „Out of comfort". Jej kuratorką jest Agata Kiedrowicz, ekspertka w dziedzinie designu, sztuki, edukacji i wykładowczyni. Zdecydowała się na współpracę ze studentami Akademii Sztuki w Szczecinie, School of Form Uniwersytetu SWPS oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/854598293335734

Wstęp na targi –12 zł

Dzieci (do lat 12) – bezpłatnie

Bilety: goingapp.pl/wydarzenie/10-urodziny-targow-designu-wzory-na-pge-narodowym/  

Więcej informacji na wzorytargi.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!