Subtelne wnętrza studia jogi

Subtelne wnętrza studia jogi

W świecie fitnessu, harmonia nie zawsze kojarzy się z równowagą ciała i umysłu. Architektka Karolina Watus ze studia Leipuri Interiors postanowiła jednak przedefiniować to pojęcie, przenosząc je do przestrzeni, w której każdy element emanuje subtelnością i kobiecością. Oto historia przemiany studia jogi, które zyskało nowe życie dzięki eklektycznemu połączeniu stylu Modern Classic i Art Deco, z elementami terakoty i szałwiowej zieleni.

Eklektyczne połączenie Modern Classic i Art Deco

W trakcie konsultacji nad projektem wnętrza, właścicielka studia jogi marzyła o atmosferze modern classic. Jednakże, zdecydowano się na unikalne podejście, wprowadzając do kompozycji elementy stylu Art Deco. Rezultat? Eklektyczna przestrzeń, w której eleganckie detale Modern Classic łączą się z geometrycznymi wzorami Art Deco. Kolorystyka terakoty i szałwiowej zieleni nadaje wnętrzu ciepła i harmonii, tworząc idealne tło dla praktyki jogi. 

Wnętrze z charakterem 

Cała przestrzeń studia została sprytnie podzielona na dwie główne strefy, z myślą o różnorodnych potrzebach klientów. Jedna część stanowi eleganckie miejsce powitalne, idealne do spotkań biznesowych i ekspozycji produktów manufaktur zaprzyjaźnionych marek. Druga, większa sala, to centrum zajęć gimnastycznych. Białe ściany ozdobione sztukateryjnymi listwami tworzą delikatne tło dla luster z pozłacanymi ramami, które łączą klasyczne piękno z nowoczesnym stylem. Ostateczny efekt? Studio jogi, w którym równowaga nie ogranicza się tylko do pozycji ciała, ale również do przemyślanego połączenia estetyki różnych epok i stylów.

Studio Jogi – metryczka projektu wnętrza

Projekt: Leipuri Interiors
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Zespół projektowy: Karolina Watus
Realizacja: 2023
Zdjęcia: studiokudra.pl
Źródło: leipuri.com.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!