Od cyfrowego modelu do prezentacji architektonicznej. Webinarium achitektoniczne.

Od cyfrowego modelu do prezentacji architektonicznej. Webinarium achitektoniczne.

Ewolucja narzędzi wspomagających projektowanie to nie tylko rozwój, lecz także skuteczna integracja różnorodnych technik i metod. Kluczowe jest zwiększenie funkcjonalności i wsparcie dla różnorodnych procesów związanych z realizacją projektów architektonicznych. Archicad, jako kompleksowe rozwiązanie, umożliwia nie tylko projektowanie architektoniczne, ale także tworzenie modelu analitycznego konstrukcji oraz modelowanie instalacji, wszystko to w jednym systemie. Dodatkowo, dzięki możliwości automatyzacji procesów projektowych i prezentacji koncepcji, staje się efektywną platformą do projektowania wielobranżowego w technologii BIM. Zapraszamy do udziału w webinarium organizowanym przez firmę WSC, które odbędzie się 7 grudnia 2023 o godzinie 11:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapisz się już teraz. 

Webinarium poprowadzi arch. Paweł Przybyłowicz - doświadczony architekt i wykładowca na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Jest także trenerem i ekspertem technologii BIM w WSC. Od czasów studiów związany z Pracownią Projektowania Architektonicznego Wspomaganego Komputerem, absolwent podyplomowych studiów zarządzania projektami w Szkole Głównej Handlowej. Jako współzałożyciel i zastępca kierownika międzywydziałowych studiów podyplomowych interdyscyplinarnego BIM na Politechnice Warszawskiej, Paweł Przybyłowicz jest ekspertem w zakresie wdrożeń i szkoleń technologii BIM. Ponadto, jest współwłaścicielem i członkiem zarządu centrum szkoleniowego BIM Base Sp. z o.o., partnera WSC Witold Szymanik i S-ka Sp. z o.o. Jest także autorem licznych publikacji i wystąpień na temat BIM i komputerowego wspomagania projektowania.

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Adresaci szkolenia

Szkolenie jest skierowane do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką. 

Certyfikat udziału w szkoleniu

Uczestnicy mogą otrzymać certyfikat udziału, jeśli wezmą udział w transmisji na żywo przez co najmniej połowę spotkania. Po zakończeniu webinarium, każdy uczestnik otrzyma ankietę do wypełnienia, na podstawie której będą wystawiane certyfikaty i wysyłane drogą mailową w formie pdf.

Link do pokoju

Jeśli po rejestracji na webinarium, link do pokoju nie dotarł i nie ma go w spamie, prosimy o kontakt na adres: [email protected]

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!