III edycja konkursu Paradyż Designers 2023/2024

III edycja konkursu Paradyż Designers 2023/2024

Ceramika Paradyż ogłasza trzecią edycję konkursu Paradyż Designers, wprowadzając wymiar międzynarodowy. Jürgen Mayer H., uznany architekt i artysta, kieruje prestiżowym jury, a projektanci z całego świata będą rywalizować o nagrody o wartości 42 000 EURO oraz szansę na udział w Salone del Mobile w Mediolanie. Zastosowanie innowacyjnych spieków wielkoformatowych TRI-D stanowi główny punkt wyjścia dla kreatywnych aranżacji przestrzeni, co czyni tegoroczną edycję konkursu niezwykle ekscytującą.

Jury z gwiazdami architektury światowej

Międzynarodowy zasięg konkursu Paradyż Designers nie tylko obejmuje projekty, ale także jury, na czele którego stoi Jürgen Mayer H. – architekt o światowej renomie. W jury znajdzie się także David Basulto, uznany architekt i redaktor naczelny ArchDaily, a także inni wybitni przedstawiciele branży architektonicznej. Zwycięzców wskażą także: Didier Faustino (światowej sławy architekt i artysta,  który w centrum swoich prac stawia relacje między przestrzenią, bryłą i ciałem), Agnieszka Kalinowska-Sołtys (architektka i prezeska Stowarzyszenia Architektów Polskich), Oskar Zięta (architekt i artysta, nazywany jest rzeźbiarzem 4.0, autorem nowatorskiej metody formowania stali ciśnieniem wewnętrznym FiDU), Ewa Porębska (z wykształcenia architektka, kuratorka i krytyczka architektury oraz redaktorka naczelna miesięcznika „Architektura-Murator”), Szymon Hanczar (architekt i artysta, absolwent Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego wrocławskiej ASP i wykładowca na tej uczelni), Przemo Łukasik (architekt i założyciel studia projektowego medusagroup) oraz wiele innych przedstawicieli świata architektury i designu. 

Inspirujące nagrody i szansa na Salone del Mobile

Tegoroczna edycja konkursu Paradyż Designers przynosi nie tylko prestiż i uznanie, ale także atrakcyjne nagrody finansowe. Zwycięzcy mają okazję zdobyć nagrody o łącznej wartości 42 000 EURO oraz wyjazd do Mediolanu na Salone del Mobile w kwietniu 2024 roku. To niepowtarzalna szansa dla laureatów, aby zaprezentować swoje projekty na jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych.

Termin zgłoszeń: 29.02.2024

Więcej informacji na stronie organizatora: www.paradyzdesigners.com  

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!