Konferencja Biznes X Design 2023

Konferencja Biznes X Design 2023

Już 23 listopada 2023 odbędzie się coroczne spotkanie biznesu i designu, znane jako BxD – Biznes X Design, zorganizowane przez Wydział Projektowy Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję dla przedsiębiorców, niezależnie od rozmiaru czy rodzaju prowadzonej działalności. Adresowane jest zarówno do firm poszukujących nowatorskich rozwiązań produktowych, jak i tych, które pragną poszerzyć swoją ofertę. Ponadto, BxD jest dedykowane przedsiębiorstwom zainteresowanym wzmocnieniem swojej pozycji na rynku poprzez solidnie zaprojektowany brand.

Jak skutecznie złączyć cele firmy z oczekiwaniami klientów? Odpowiedź kryje się w odpowiedzialnym procesie projektowym. Konferencja BxD skupi się na styku designu i biznesu, prezentując perspektywę projektanta. Tematami przewodnimi planowanych wystąpień będą m.in. "O dwóch rodzajach niewiedzy", ale każdy z tytułów jasno wskazuje, że głównym celem listopadowego spotkania jest zwrócenie uwagi na kluczowe aspekty odpowiedzialnego projektowania.

Tegoroczna edycja BxD skoncentruje się na współpracy w kontekście szeroko rozumianej odpowiedzialności. Organizatorzy zapewniają, że będą poruszane różne aspekty związane z odpowiedzialnym projektowaniem, prowadzeniem biznesu, troską o pracowników oraz odpowiedzialnością w edukacji. Serdecznie zapraszają firmy, przedstawicieli samorządów, fundacje oraz wszystkie instytucje, które dostrzegają potencjał we współpracy przy projektowaniu lepszego jutra.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konferencja odbędzie się 23 listopada w siedzibie ASP w Katowicach, przy ul. Raciborskiej 50. Nie przegap okazji, aby uczestniczyć w inspirujących dyskusjach na temat innowacyjnego podejścia do współpracy między biznesem a designem.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!