Nowoczesne biuro Tagi.: przestrzeń pracy w chińskim standardzie

Nowoczesne biuro Tagi.: przestrzeń pracy w chińskim standardzie

WoodoStudio zaprojektowało nowatorską przestrzeń biurową dla dynamicznej marki lifestyle'owej Tagi., która znajduje się nad brzegami Suzhou Creek w dzielnicy Jingan w Szanghaju. Biuro łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, tworząc idealne środowisko dla kreatywności i wydajności.

Konstrukcja przestrzeni

W projektowaniu biura Tagi. kluczowe było połączenie lekkich linii konstrukcyjnych z funkcjonalnością i komfortem. Zastosowanie różnorodnych strategii projektowych pozwoliło na stworzenie przyjaznej i skalowalnej przestrzeni biurowej. Cechą charakterystyczną jest miękki podział przestrzeni za pomocą modułowych mebli, co sprzyja elastyczności i różnorodności aranżacji.

Serce projektu

Kluczowym aspektem projektu biura Tagi. jest zapewnienie przejrzystości i elastyczności. Zastosowanie otwartych przestrzeni między zamkniętymi strefami pracy zmniejsza uczucie ucisku i stymuluje swobodny przepływ osób. Wnętrze, z definicji dynamiczne i płynne, kontrastuje z formalną zewnętrzną strukturą budynku. W biurze Tagi. zastosowano nowoczesne technologie, które usprawniają pracę i komunikację. System zarządzania budynkiem, zaawansowane rozwiązania w zakresie oświetlenia, a także inteligentne systemy klimatyzacyjne to tylko niektóre z elementów, które wpływają na komfort pracy. Dodatkowo, przestrzeń została zaprojektowana tak, aby wspierać kreatywność i współpracę, oferując różnorodne strefy do pracy indywidualnej i zespołowej.

Tworzenie marki Tagi

Wnętrze biura Tagi. zostało zaprojektowane z myślą o maksymalizacji przestrzeni, z wykorzystaniem naturalnych materiałów i nowoczesnych rozwiązań. Użycie naturalnego drewna, odzyskanych materiałów i energooszczędnych rozwiązań jest świadectwem zaangażowania firmy w ochronę środowiska. Takie podejście nie tylko podkreśla ekologiczne wartości firmy, ale również tworzy zdrowe środowisko pracy dla pracowników. Długie stoły, kawiarniane kontuary oraz szafki definiują serię przestrzeni wypoczynkowych, tworząc jednocześnie ducha marki. Biuro Tagi. to miejsce, które zachęca do interakcji, kreatywności i wydajności, jednocześnie dostosowując się do wymagań środowiskowych przyszłości.

Biuro Tagi – metryczka projektu wnętrza 

Projekt: Woodo Studio
Lokalizacja: Jing An Qu, Szanghaj, Chiny
Zespół projektowy: Han Dong, Tingting Feng
Realizacja: 2023
Powierzchnia: 330 m2
Inwestor: Tagi
Zdjęcia: Jing Guo
Źródło: woodostudio.com

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!