Znamy zwycięzców konkursu PORTA DESIGN AWARDS 2023

Znamy zwycięzców konkursu PORTA DESIGN AWARDS 2023

Spośród 523 zgłoszonych projektów, jury wyłoniło 10 najlepszych prac, które wyróżniają się oryginalnością i innowacyjnością w dziedzinie architektury i designu wnętrz. Konkurs, organizowany przez PORTA DRZWI, miał na celu stworzenie unikatowych wizualizacji wnętrz z wykorzystaniem drzwi z kolekcji PORTA 4 ŻYWIOŁY, co stanowiło wyzwanie dla kreatywności i umiejętności uczestników.

I nagroda: Daria Barak

I nagroda: Daria Barak

W konkursie PORTA DESIGN AWARDS zwyciężyła Daria Barak, która otrzymała główną nagrodę w wysokości 10 000 złotych, a także szansę na publikację swojej pracy na okładce katalogu PORTA oraz udział w warsztatach projektowych. Na drugim miejscu znalazł się Dawid Latek, a trzecie miejsce zajęła Ewa Wiszniewska. Jury, w skład którego weszli Tomasz Rygalik i przedstawiciele CX DESIGN TEAM PORTA, oceniało projekty przede wszystkim pod kątem oryginalności i unikalnej atmosfery. Wyróżnienia otrzymali również Dagmara Gil, Maciej Pupin, Patrycja Dudek, Damian Konopka, Marianna Kidawa, Marta Zwarycz oraz Patrycja Bereska, którzy także będą mieli okazję uczestniczyć w warsztatach z Tomkiem Rygalikiem. 

II nagroda: Dawid Latek

II nagroda: Dawid Latek

III nagroda: Ewa Wiszniewska

III nagroda: Ewa Wiszniewska

PORTA DESIGN AWARDS to nie tylko konkurs, ale również ważny element kampanii reklamowej "PORTA Uff! Dobry wybór na lata!". Inicjatywa ta ma na celu promocję innowacyjności i kreatywności w dziedzinie designu wnętrz, a także stanowi platformę dla młodych talentów, aby mogli zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności. Konkurs podkreśla znaczenie design thinking w połączeniu z naturą i technologią, co jest kluczowe w filozofii PORTA.

Laureaci
1. miejsce - Daria Barak
2. miejsce - Dawid Latek
3. miejsce - Ewa Wiszniewska

Wyróżnienia
Dagmara Gil, Maciej Pupin, Patrycja Dudek, Damian Konopka, Marianna Kidawa, Marta Zwarycz oraz Patrycja Bereska.

Więcej na temat zwycięskich prac na stronie organizatora: https://otworzdesign.pl/konkurs

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!