Zapraszamy na 4 Design Days 2024: sympozjum przyszłości designu i architektury w Katowicach

Zapraszamy na 4 Design Days 2024: sympozjum przyszłości designu i architektury w Katowicach

W dniach 25-28 stycznia 2024 roku, w Katowicach, odbędzie się forum, które zgromadzi specjalistów z obszaru architektury i designu, oferując możliwość wzięcia udziału w wymianie wiedzy i doświadczeń w tych dziedzinach. Katowice będą gościć wybitnych twórców, architektów i miłośników pięknych przestrzeni na wydarzeniu, które co roku inspiruje i wyznacza nowe kierunki w projektowaniu.

Agenda 4 Design Days 2024

Agenda 4 Design Days 2024 przedstawia program skupiający się na aktualnych trendach w architekturze i designie. Przygotujcie się na sesje takie jak "Nieśmiertelny design: poszukiwanie wieczności w architekturze" oraz "Humanizacja przestrzeni: stawiamy człowieka w centrum projektowania". Będzie to okazja do pogłębienia wiedzy o aktualnych wyzwaniach i szansach, z jakimi mierzy się świat architektury i designu. W centrum uwagi znajdą się także zrównoważone podejście do tworzenia oraz znaczenie designu w kontekście jakości życia i harmonii z otoczeniem. Dyskusje skupią się na przyszłości branży wobec zmieniających się potrzeb i aspiracji pokoleń Z i Alfa, które wkrótce zdominują rynek jako świadomi użytkownicy i kreatorzy przestrzeni.

Architektura dla przyszłości

Poruszane tematy, takie jak "Projektowanie poza plastikiem" oraz ekonomiczne aspekty wpływające na architekturę, w tym rosnące koszty materiałów i wyzwanie inflacji, zainicjują debatę o odporności i elastyczności branży w dobie dynamicznych przemian światowych. W trakcie panelu "Architekt miasta - zawód z misją” poruszone zostaną zagadnienia takie jak wyzwania, z jakimi mierzy się współczesny architekt miejski. Jak wyglądają marzenia o zielonych, przyjaznych miastach i co stoi na drodze do ich realizacji? 4 Design Days to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy, ale przede wszystkim platforma do nawiązania nowych kontaktów, wymiany myśli i poszukiwania nowych ścieżek rozwoju.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie organizatora. 

Źródło: www.4dd.pl/2024

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!