Wyjątkowa kawalerka w Warszawie - prezentacja

Wyjątkowa kawalerka w Warszawie - prezentacja

Pracownia Bran&Pine jest odpowiedzialna za projekt niewielkiej kawalerki na Starej Sadybie w Warszawie. Dizajnerskie lampy, meble z historią, duński minimalizm i bujny ogród za oknem. Tak w skrócie można opisać to mieszkanie. Zapraszamy na prezentację online wnętrza w ramach cyklu Finaliści i laureaci Plebiscytu Polska Architektura XXL. Realizacja ta została doceniona przez jury Plebiscytu i zdobyła tytuł Polskie Wnętrze 2022 w kategorii Wnętrze prywatne. Spotkanie poprowadzą autorki projektu Joanna Otrębska i Weronika Pariaszewska. Widzimy się 17 października 2023 o godz. 11:00. Zapisz się już teraz.

Joanna Otrębska i Weronika Pariaszewska

Projektantki z dwóch ciasnych i ciemnych pokoi stworzyły jasną oraz przestronną kawalerkę. Większą ilość światła zapewniło powiększenie okna tarasowego. Niezwykle oryginalnym elementem w tej przestrzeni jest zabudowa kuchenna z lustrami. Optycznie powiększa przestrzeń. Daje złudzenie, że kawalerka jest jeszcze większa. Interesująco prezentuje się w połączeniu z bardzo klasycznymi szafkami kuchennymi z frontami w kolorze drewna.

Łóżko zmieściło się za miękką zasłoną, a przestrzeń home office stanowi przestronne biurko z regałem wiszącym nad nim. Imponujący jest nie tylko jego ogromny blat roboty, ale prostota formy. Wystarczy jedna noga, aby utrzymać całą konstrukcję.

W prostym i funkcjonalnym mieszkaniu pojawiają się ponadczasowe dodatki, sztuka młodych artystów, stare linoryty i przede wszystkim oświetlenie. Lampy są dla twórczyń wnętrza jak rzeźba i stanowią wisienką na torcie w każdym ich projekcie. Szczególnie na małym metrażu, gdzie nie ma miejsca na dużą ilość mebli, nadają charakter i kierunek projektu.

Więcej o tym ciekawej realizacji dowiecie się podczas prezentacji. Będzie można zadawać pytania i komentować.

Prezentację poprowadzą Joanna Otrębska i Weronika Pariaszewska, Bran&Pine

Bran&Pine

Od początku współpracy partnerki stanowią zgrany kolektyw swobodnie poruszający się w sferze architektury, architektury wnętrz oraz szeroko rozumianego designu. Ich kreatywność cenią najbardziej wymagający klienci oczekujący oferty oryginalnej w założeniach, łączącej wysublimowaną filozofię projektowania z wysmakowaną estetyką.

Spójność i logika funkcjonalna, a także odporność na próbę czasu to cechy charakteryzujące ich projekty. W swoich realizacjach uwielbiają łączyć nowoczesne wzornictwo z elementami vintage, starając się tym samym zawsze odnosić do kontekstu architektonicznego danego miejsca.

Link do pokoju

Po rejestracji na wydarzenie przyjdzie potwierdzenie z linkiem do pokoju. Proszę sprawdzić folder SPAM. Jeśli tak się nie stanie prosimy o kontakt  [email protected]

Organizatorzy

Patroni honorowi

Patroni medialni

 

 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!