Harmonia kontrastów w dwupoziomowym mieszkaniu

Harmonia kontrastów w dwupoziomowym mieszkaniu

Stonowana kolorystyka tworzy spokojną bazę, a czerwono-ruda kanapa w strefie dziennej staje się ważnym punktem centralnym. Inspirujące połączenie nowoczesnego japandi z kolorowym twistem, przełamane organicznymi kształtami stolików kawowych i luster, a także ściana TV w fornirze i tynku strukturalnym z podświetleniem LED i roślinnością tworzą wyraziste wnętrze pełne harmonii i przytulności.

MIeszkanie w stylu japandi

Ideą projektu był kontrast pomiędzy prostą i stonowaną strefą dzienną, a zamkniętymi pomieszczeniami, które miały wprowadzać energię oraz zaskakiwać kolorami. Wnętrza zostały zaprojektowane dla rodziny 2+1, w dwupoziomowym mieszkaniu znajdującym się w Warszawie.

Czerwono-ruda kanapa jest wyrazistym elementem w strefie dziennej, przyciągającym wzrok i dodającym wnętrzu energii. Stonowana kolorystyka tworzy harmonijną bazę, która współgra z kolorowym twistem. Organiczne kształty stolików kawowych nadają przestrzeni bliskości z naturą.  Ściana TV w fornirze i tynku strukturalnym, ozdobiona podświetleniem LED i roślinnością, nadaje wnętrzu nowoczesności, jednocześnie wprowadzając przytulność.

Projekt dwupoziomowego mieszkania

Kuchnia prezentuje spokojną estetykę. Beżowe szafki górne i naturalny fornir na dolnych piętrach dodają elegancji i harmonii. Blat i pasek techniczny z konglomeratu zapewniają wytrzymałość i funkcjonalność. Stylizowane gniazdka, wprowadzają przyjemny akcent pomiędzy szafkami. Otwarty układ kuchni pozwala na swobodny przepływ światła i umożliwia przyjemne gotowanie i wspólne posiłki.

Kuchnia w mieszkaniu dwupoziomowym

Łazienka na parterze to wyrazisty kontrast wobec spokojnej kuchni. Zielone płytki ułożone w jodełkę i lustra w kształcie blobów, nawiązujące do stolików kawowych, tworzą wnętrze pełne żywych barw i ekspresji. To miejsce, gdzie harmonia i energia przeplatają się nawzajem.

Łazienka na piętrze zachwyca kolorystyką nawiązuje do kanapy. Odcienie rudych kolorów tworzą przytulne i ciepłe wnętrze. Głównym punktem przyciągającym uwagę jest podświetlona tapeta,  położona tuż nad wanną. Mosiężne elementy oraz detale szaf dodają wnętrzu nutki elegancji.

Łazienka w mieszkaniu dwupoziomowym
Łazienka w mieszkaniu dwupoziomowym

Harmonijne połączenie wyrazistości, przytulności i nowoczesności we wnętrzu mieszkania oddaje  unikalny styl i gust inwestorów.

Żródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!