Jasne mieszkanie z lamelami drewnianymi

Jasne mieszkanie z lamelami drewnianymi

Małe mieszkanie dla warszawskiej pary pełne jasnych, powiększających optycznie przestrzeń  materiałów i praktycznych rozwiązań. Od AMJ Studio.

Jasne mieszkanie wykończone drewnem

Wystrój tego mieszkania jest ponadczasowy, uniwersalny i przypomina nieco skandynawskie, demokratyczne podejście do przestrzeni. Przytulność, naturalne materiały, biel połączona z ciepłym drewnem i surowym betonem sprawiają,  że czujemy się jak mieszkańcy Sztokholmu. 

Jasne mieszkanie w stylu skandynawskim

Kolorem przewodnim przestrzeni jest złamany róż, który w połączeniu z licznymi roślinami doniczkowymi, tworzy przytulny klimat. Złocone oprawy oświetleniowe w połączeniu z listwami ledowymi skutecznie rozświetlają i powiększają przestrzeń dzienną. Zastosowano także lamele z naturalnego drewna w celu rozrzeźbienia struktur niektórych ścian.

Małe mieszkanie w stylu skandynawskim

Równie istotnym elementem przy kreowaniu przestrzeni były lustra. Duże tafle pozwalają otworzyć hol wewnętrzny na odbite światło dzienne. Spójne motywy i dodatki przejawiają się zarówno w przestrzeni dziennej, sypialni, pokoju pracy oraz w łazience, dając poczucie ciągłości stylistycznej wnętrza mieszkania.

Projekt: AMJ Studio

Realizacja: 2022

Powierzchnia: 67,30 metra kwadratowego

Lokalizacja: Warszawa

Mieszkanie w stylu skandynawskim

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!