Słoneczne i kolorowe mieszkanie w Wołominie

Słoneczne i kolorowe mieszkanie w Wołominie

W tym 61-metrowym mieszkaniu mieszka para z córeczką i ukochanym kotem. Nowoczesność, minimalizm, eklektyczność, vintage i geometryczne formy –  w tej przestrzeni można znaleźć wiele stylów.

Wnętrze mieszkania w stylu eklektycznym

Kolorowa kuchnia

Kuchnię połączono z małą jadalnią. Zabudowa jest podkreślona przez frezowania, łuki i proste linie. Te elementy możemy zaobserwować także w innych pomieszczeniach mieszkania.

Szafki kuchni są wyposażone w rzeźbione fronty. Do okapu przylega dekoracyjna półka w kolorze złotym. Natomiast nad nią wisi piękne lustro. Uchwyty meblowe również są starannie dobrane.

Kuchnia w małym mieszkaniu

Przytulna strefa dzienna

Aneks kuchenny został oddzielony od strefy dziennej za pomocą dużego, rozkładanego stołu. Spojrzenia przyciąga również regał na książki w kolorze biało-żółtym. W zabudowie pod półkami znalazło się miejsce na legowisko dla kota.

W strefie dziennej umieszczono również ciemno-beżową kanapę i stolik kawowy w czerwonym kolorze. Na przeciwnej stronie jest zabudowa pod telewizor w intensywnie żółtym kolorze. Przy telewizorze mamy zabudowę grzejnika, oraz dodatkowe półki.

Wnętrzu dodają charakteru grafiki i plakaty na ścianach.

Małe mieszkanie w bloku

Harmonijnie urządzony przedpokój

W przedpokoju możemy odnaleźć wiele elementów, które są widoczne również w części dziennej. Białe ściany łączą się z lamelami w odcieniu błękitu. W tym pomieszczeniu znajduje się również duże lustro, które skutecznie powiększa niewielką przestrzeń.

Małe mieszkanie w bloku

Sypialnia i łazienka

W sypialni zastosowano przeszklone ściany szafy wnękowej, które optycznie powiększają pomieszczenie. Z kolei w łazience mozna spotkać tak modne obecnie wykończenia lastryko. Peceyzjnie dobrane elementy wnętrzarskie, jak fotele oraz szafki nocne dopełaniają całości i dają wrażenie kolorowego nasycenia przestrzeni różnorodnymi elementami.    

Małe mieszkanie - szafa z lustrami

Kolorowe mieszkanie – metryczka projektu

Projekt: Studio Projektowania Wnętrz Inbalance

Sesja zdjęciowa oraz stylizacja: Aleksandra Dermont

http://aleksandradermont.com/

https://www.instagram.com/aleksandradermont/

Mieszkanie prywatne  – powierzchnia 61 m2, projekt 2021 rok – realizacja 2022 rok

Lokalizacja – Wołomin

Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Kaldekor 2023-10-02 14:07:11

To naprawdę inspirujący opis mieszkania, w którym zastosowano wiele różnorodnych elementów stylowych. Co mnie szczególnie zaintrygowało, to wykorzystanie różnych form geometrycznych i tekstur w zabudowie kuchennej oraz innych pomieszczeniach. Uważam, że to świadectwo mistrzowskiego połączenia nowoczesności z nutą eklektyzmu. Odnośnie kuchni, ciekawym urozmaiceniem mogłoby być zastosowanie stołków barowych przy wspomnianym rozkładanym stole, co mogłoby nadać jeszcze bardziej otwartego charakteru

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!