Zrównoważony luksus we wnętrzu

Zrównoważony luksus we wnętrzu

Wspomniany w tytule dom ma powierzchnię 180 m2. Został stworzony specjalnie dla rodziny z nastoletnimi dziećmi. Wnętrze jest nie tylko praktyczne, ale również niezwykle stylowe. Dominują w nim jasne kolory i drewno. Są też elementy marmurowe i w kolorze ponadczasowej czerni. To właśnie one sprawiają, że dom nabiera charakteru i pazura.

Otwarta przestrzeń dzienna

Strefa dzienna znajduje się na parterze. Natomiast na piętrze jest wielofunkcyjna przestrzeń. To jednocześnie domowa salka fitness i pokój do rozrywki.

W przestrzeni dziennej swobodnie przenikają się ze sobą strefy kuchni, salonu, jadalni i komunikacji. Wiatrołap też należy do wspólnej strefy dziennej. Zastosowano tutaj drzwi przesuwne z przeszkleniem, oraz obniżony sufit.

Najważniejszym elementem w strefie dziennej jest wyspa kuchenna z marmuru. Dzięki niej, domownicy mogą jednocześnie spędzać ze sobą czas i przygotowywać smaczne posiłki. To, że wyspa kuchenna została wykonana z marmuru, sprawia, że stanowi ona element dekoracyjny.

Zrównoważony luksus we wnętrzu

Pierwsze piętro to wielofunkcyjna przestrzeń

Pełni ona jednocześnie funkcje domowej salki fitness, pokoju gościnnego oraz rozrywkowego. Mamy tutaj również telewizor z bardzo dobrym nagłośnieniem, komfortową, rozkładaną kanapę. Jednocześnie w tej strefie jest na tyle dużo wolnego miejsca, że spokojnie można w niej wykonywać codzienne treningi.

Ciekawym elementem, jest również tapeta z motywem dżungli. Dzięki temu, jest ona całkowicie wyjątkowa w porównaniu z pozostałymi pomieszczeniami w tym pięknym domu w Warszawie.

W tym budynku znajdują się jeszcze gabinet do pracy, sypialnia z garderobą, oraz pokoje dla dzieci i marmurowa łazienka. Właśnie na tym polega zrównoważony luksus. Czy można chcieć czegoś więcej?

Zobacz galerię zdjęć wnętrza domu

Luksusowy dom w Warszawie – metryczka projektu

Typ wnętrza: prywatne, aranżacja wnętrz domu jednorodzinnego
Autor: Spacja Studio/Mateusz Limanówka
Autor zdjęć: materiały prasowe
Metraż: 180 m2
Realizacja: 2022 rok
Lokalizacja: Warszawa
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!