Wnętrze Mindspace Skyliner

Wnętrze Mindspace Skyliner

Mindspace jest globalnym operatorem przestrzeni biurowych typu flex. Właśnie otworzył drugi punkt w Polsce, a dokładnie w biurowcu Skyliner, który mieści się przy Rondzie Daszyńskiego.

Znajdują się tutaj prywatne biura, przestrzenie wspólne i sale konferencyjne typu butikowego. Mindspace Skyliner ma 4400 metrów kwadratowych powierzchni. Projekt stworzyła Naama Klaiman.

Czym wyróżnia się ten budynek?

W Mindspace Skyliner zastosowano najnowocześniejsze technologie. Miłym dodatkiem jest wspaniały widok na Warszawę. Na tej ogromnej powierzchni znajdują się prywatne biura, butikowe sale konferencyjne oraz strefy wypoczynkowe.

Wszystko zostało zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

Na piętrach od 9 do 11 znajdują się samodzielne lobby i przestrzenie wspólne. To właśnie w nich odbywają się spotkania najemców i ich gości.

Mindspace Skyliner jest miejscem zorientowanym głównie na biznes. Korzystają z niego przede wszystkim firmy z branży IT i FinTech.

Wnętrze Mindspace Skyliner

Jak prezentują się wnętrza biurowca?

Cała przestrzeń została zaprojektowana zgodnie z najwyższymi standardami. Widać tutaj światowe podejście do projektowania i lokalne wpływy. Przestrzeń jest nowoczesna, elegancka i ponadczasowa.

Meble w kolorze ciemnego drewna doskonale łączą się z tapicerowanymi kanapami i fotelami w kolorach zielonym i beżowym. W beżowym kolorze występują również dodatki, na przykład duży dywan. Wszystkie te elementy bardzo ocieplają wnętrza biurowe.

Elegancji temu projektowi dodaje oświetlenie w postaci przeźroczystych kul oraz złote dodatki, na przykład stolik kawowy.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Wyjątkowa przestrzeń Mindspace Skyliner – metryczka projektu

Typ wnętrza: prywatne, przestrzenie biurowe
Autor: Naama Klaiman.
Autor zdjęć: materiały prasowe
Metraż: 4400 m2
Realizacja: 2023 rok
Lokalizacja: Warszawa
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!