Apartament Artystyczny w HOP

Apartament Artystyczny w HOP

Syrena Real Estate zarządzająca biurowcem HOP i PineBridge Benson Elliott - właściciel biurowca, udostępniły mieszkanie, które będzie miało do spełnienia bardzo nietypową rolę. To Apartament Artystyczny.

Mogą w nim mieszkać bez żadnych opłat ukraińscy i białoruscy artyści, którzy biorą udział w projekcie rezydencji artystycznych.

Zmiany, zmiany i zmiany…

Biurowiec przy Chmielnej w Warszawie o nazwie HOP przeszedł bardzo dużą rewitalizację. Zmianom uległa między innymi jego fasada i teren zewnętrzny. Przebudowano również lobby.

Obecnie HOP, w którym znajduje się Apartament Artystyczny jest nie tylko częścią wspólną biurowca, ale również miejscem organizacji różnego rodzaju wydarzeń i wystaw.

Apartament Artystyczny w HOP

Jak prezentuje się sam Apartament Artystyczny?

Apartament Artystyczny z widokiem na Pałac Kultury znajduje się na samym szczycie budynku, czyli na szóstym piętrze. Jego łączna powierzchnia to 60 metrów kwadratowych. Znajdują się na nich następujące pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka.

Projekt wnętrza to inicjatywa Anny Łoskiewicz z Łoskiewicz Studio. W mieszkaniu dominują jasne i ciepłe barwy. Zastosowane w projekcie materiały to przede wszystkim drewno, a właściwie odpady drewniane i tkaniny o strukturalnym wzorze.

W salonie znalazło się miejsce na gigantyczny stół, przy którym można zarówno pracować, jak i spotykać się ze znajomymi. Do drewnianych elementów możemy jeszcze zaliczyć krzesła w stylu vintage pochodzące z lat 70-tych i 80-tych. Ciekawą dekorację stanowi dywan utkany z sieci rybackiej.

Bardzo korzystnie na ergonomię wpływają zasłony. Pozwalają one na wydzielenie w salonie miejsca do pracy lub do relaksu.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Apartament dla artystów – metryczka projektu

Typ wnętrza: prywatny, apartament
Autor: Anna Łoskiewicz z Łoskiewicz Studio
Autor zdjęć: materiały prasowe
Realizacja: 2023 rok
Lokalizacja: Warszawa/ ulica Chmielna
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!