Biuro Moderny w Warsaw Unit

Biuro Moderny w Warsaw Unit

Siedziba Moderny w Warsaw Unit jest największym biurem biotechnologicznej spółki poza Stanami Zjednoczonymi. Przy projektowaniu jej wnętrz bardzo ważny był nacisk na zdrowe środowisko pracy. Elementem, który wszystko ze sobą łączy jest wertykalny ogród. Zajmuje aż trzy kondygnacje!

Praca w najlepszych warunkach

Najważniejszym celem tego projektu było opracowanie wyjątkowej przestrzeni, która zapewni młodym, utalentowanym pracownikom, optymalne warunki do rozwoju. Firma Moderna jest bardzo otwarta na design, oraz na nowoczesne rozwiązania.

W tym projekcie, aby pracownicy mogli działać w spokojnych warunkach, zastosowano bardzo wysokiej jakości materiały akustyczne.

Biuro Moderny w Warsaw Unit

Wertykalny ogród

Gdy przekroczymy próg biura Moderna, to zobaczymy klasyczne i eleganckie wejście dla gości. Jednak to nie ono, sprawia, że ten projekt jest niezapomniany. Cały projekt łączy wewnętrzna klatka schodowa i specjalnie zaprojektowany wertykalny ogród, który przebiega przez trzy łączone kondygnacje.

Biuro Moderny w Warsaw Unit

Przestrzeń Town Hall

Spójną część stanowią również przestrzenie socjalne i integracyjne biura, w tym znajdująca się na środkowym piętrze, wielofunkcyjna przestrzeń „Town Hall”. Zmieści się na niej prawie dwieście osób.

W tej wielofunkcyjnej przestrzeni mieszczą się: kantyna, social club, bar kawowy, sala treningowa, oraz miejsce spotkań wszystkich pracowników. W tej części znajduje się również klatka schodowa. Jednocześnie stanowi ona podest do siedzenia i spotkań audytorialnych.

Projekt jest zgodny z restrykcyjnymi wymogami certyfikacji WELL. Pod uwagę brane są między innymi takie kryteria, jak: duża ilość roślin, wysoka jakość powietrza i dobra akustyka.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Idealne miejsce do pracy – metryczka projektu

Typ wnętrza, prywatne, biuro
Autor: Massive Design
Autor zdjęć: Szymon Polański
Realizacja: 2023 rok
Lokalizacja: Warszawa
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!