Czerń, żółć i Marilyn Monroe

Czerń, żółć i Marilyn Monroe

To mieszkanie z pewnością wpadnie w oko każdemu miłośnikowi pop kultury i pop-artu. Nowoczesność – jest. Kolor- jest. Zabawa formą – również występuje. Inspiracji sztuką nowoczesną XX wieku w tych wnętrzach po prostu nie da się nie zauważyć. Mieszkanie jest wyjątkowe zarówno pod względem estetyki, jak i atmosfery.

Kolorowy zawrót głowy

Mieszkanie znajduje się w Warszawie, w dzielnicy o nazwie Włochy. Ma 80 m2, więc projektanci mogli dać się tutaj ponieść swojej wyobraźni i miłości do kolorów. To właśnie intensywne barwy sprawiły, że niedoświetlona przestrzeń stała się przyjemna w odbiorze.

Czarne ściany, które w pierwszej chwili mogą wydawać się ponure, zostały przełamane bielą, błękitami, czerwienią, zielenią i oczywiście żółcią. Tej ostatniej jest najwięcej. Sprytnie dodaje energii temu mieszkaniu. Żółte są pojedyncze ścianki, meble tapicerowane, drzwi, półki i niewielkie dodatki.

Czerń, żółć i Marylin Monroe

Inspiracja grami komputerowymi

Skoro właściciele je kochają, to nie mogło ich również zabraknąć w ich przestrzeni do życia. Zresztą gry komputerowe są bardzo wdzięcznym tematem dla projektantów wnętrz. Pozwalają się wykazać i puścić wodze wyobraźni.

Ulubione gry komputerowe właścicieli możemy podejrzeć między innymi na półkach i specjalnie stworzonych do tego celu instalacjach. A naprawdę jest na co popatrzeć! Mamy tutaj zarówno gry komputerowe, jak i tradycyjne planszówki. Mają kolorowe opakowania i doskonale wpisują się w klimat całego mieszkania.

Czerń, żółć i Marylin Monroe

A gdzie ta Marilyn Monroe?

Przeglądając zdjęcia tego mieszkania, możemy odnieść wrażenie, że trafiliśmy na jej prawdziwych fanów. Jej kolorowe, trochę abstrakcyjne wizerunki, możemy dostrzec między innymi w przedpokoju, łazience, czy w kuchni. Co ciekawe, do każdej z tych przestrzeni pasują idealnie.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Mieszkanie jak z filmu rysunkowego – metryczka projektu

Typ wnętrza: prywatne, mieszkanie
Projekt: Projekty Wnętrz Kodo
Zdjęcia: materiały prasowe
Metraż: 80 m2
Lokalizacja: Warszawa, Włochy
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!