Biel na pierwszym miejscu

Biel na pierwszym miejscu

Wnętrze jest pełne jasnych, neutralnych kolorów i drewna. Spodoba się zarówno tym, którzy lubią klasykę, jak i typowym minimalistom. Właściciele oddali w ręce projektantów mieszkanie w stanie deweloperskim. Za końcowy efekt odpowiadała pracownia Deer Design. Właścicielom zależało na tym, aby ich nowe mieszkanie było przytulne i eleganckie. Równie ważne było wygospodarowanie większej ilości miejsca do przechowywania oraz powiększenie salonu z aneksem kuchennym.

Jaki jest układ mieszkania?

Mieszkanie ma powierzchnię 70 metrów kwadratowych. Udało się po drobnym przearanżowaniu zmieścić na niej: przestronny salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze.

Biel na pierwszym miejscu

Jasno i przestronnie

W korytarzu znajdują się zaprojektowane na wymiar szafy, w których można pomieścić wszystkie, niezbędne rzeczy. Natomiast salon wydaje się większy, dzięki jasnej kolorystyce wnętrza i lustrom. Naturalne drewno sprawia, że wnętrze stało się przytulne i ciepłe. Wnętrze jest harmonijne i stylowe, ponieważ chłodną biel ciekawie połączono z ciepłym kolorem francuskiej jodły na podłodze.

We wnętrzu projektanci połączyli kilka stylów. Możemy wśród nich wymienić: boho, modern classic, oraz minimalizm. Wszystko się ze sobą niezwykle harmonijnie łączy.

Biel na pierwszym miejscu

Biel w interesującym towarzystwie

W tym projekcie biele przełamano pastelami, brązami, oraz beżami. Dzięki temu, można dowolnie przearanżować wnętrze za pomocą różnych dodatków w przyszłości. Warto jeszcze na sam koniec wspomnieć o tym, że najważniejszy kolor to off-white. Przełamano go czernią, dzięki czemu wnętrze zyskuje unikatowy charakter.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Biel i stonowane kolory – metryczka wnętrza

Typ wnętrza: prywatne, mieszkanie
Metraż: 70 m2
Projekt aranżacji: Róża Kaczmarek/Deer Design
Projekt mebli: Anita Daniłowska
Zdjęcia: Zagórny Studio
Realizacja: 2023 rok
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!