Niezwykle jasne i przytulne mieszkanie

Niezwykle jasne i przytulne mieszkanie

Najważniejsze elementy  w tym mieszkaniu to biel i drewno. Do nich dołączają akcenty mięty i granatu. To klasyczne połączenie z lekkim twistem sprawia, że przestrzeń jest klasyczna, ale jednocześnie ciekawa i przytulna. Przyjrzyjmy się jej bliżej!

Od czego wszystko się zaczęło?

Od zakupu przez Karolinę i Damiena mieszkania w stanie deweloperskim do wykończenia. Dla właścicieli bardzo ważna była wysoka jakość materiałów i nowoczesne rozwiązania. Wnętrze miało być w stylu minimalistycznym, skandynawskim, z dużą ilością bieli, oraz z czarnymi i drewnianymi dodatkami.

Niezwykle jasne i przytulne mieszkanie

Wszystkie życzenia spełnione!

Właścicielom bardzo zależało na tym, żeby mieć dużą kuchnię z wygodnym blatem roboczym, oraz z wieloma szafkami do przechowywania. Potrzebowali również dwóch wygodnych miejsc, do pracy zdalnej w samodzielnych pokojach. Przesunięto  ścianę między łazienką a sypialnią. Dzięki temu, udało się wygospodarować w sypialni komfortowe strefy do snu, pracy, oraz przechowywania.

Trzecim wyzwaniem była możliwość przenocowania 3-4 osób w mieszkaniu. To również stało się możliwe, ponieważ w mieszkaniu znajduje się naprawdę przestronna strefa dzienna. Mamy tutaj również sypialnię, łazienkę i samodzielny gabinet. To sprawia, że w tym 60-metrowym apartamencie można bez obaw przyjmować gości. Wszyscy się w nim zmieszczą!

Najtrudniejsze w tym projekcie było stworzenie dużej, dobrze oświetlonej kuchni w pomieszczeniu…bez okna. Na pierwszy rzut oka wydaje się to po prostu niemożliwe. Ostatecznie powstała kuchnia w kształcie litery U z blatem roboczym, z którego widać okno. Stół został połączony z wyspą. Biało czarne dodatki świetnie uzupełniają ten wystrój.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Przytulne mieszkanie w drewnie – metryczka projektu

Typ wnętrza: prywatne, mieszkanie
Projekt: jlw studio
Zdjęcia: materiały prasowe
Lokalizacja: Szczęśliwice, Warszawa, inwestycja deweloperska Golden Space
Metraż: 60m2, 3 pokoje z aneksem kuchennym
Projekt kompleksowy z nadzorem – 2021, realizacja – 2021/22
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!