Stonowana baza i kolorowe dodatki

Stonowana baza i kolorowe dodatki

Projektowanie mieszkań pod wynajem stanowi bardzo duże wyzwanie. Trzeba się dopasować do gustów przyszłych najemców. To 38- metrowe mieszkanie z pasją i ze smakiem zaprojektowała Katarzyna Sosińska z pracowni Katarzyna Sosińska Interiors. Opisywany lokal znajduje się na osiedlu Mirów w Warszawie.

Zmiana układu funkcjonalnego

Często warto wyburzyć jedną ścianę, aby zyskać przestrzeń. Im mniejszy metraż, tym większe korzyści z takiego zabiegu. Zlikwidowano ściany w kuchni i w ten sposób udało się stworzyć przestronną część dzienną z aneksem kuchennym oraz ze strefą jadalnianą. Jest świetnie doświetlona, przez co wygląda na jeszcze większą!

Ścianę wydzielającą sypialnię zastąpiła praktyczna zabudowa meblowa. Przyszli lokatorzy mogą w niej przechowywać ubrania, dokumenty, czy kurtki. Na zabudowie znalazło się ogromne lustro, które sięga od podłogi aż do sufitu. To sprawia, że wnętrze jest jeszcze lepiej doświetlone. Nie brakuje w nim również światła słonecznego. Następny interesujący zabieg zastosowany przez projektantkę to nadwieszenie zabudowy kuchennej nad posadzką. Dzięki temu, prezentuje się ona o wiele lżej.

Stonowana baza i kolorowe dodatki

Jakie kolory występują w tym mieszkaniu?

Apartament jest jednocześnie przytulny i elegancki. Najważniejsze kolory w nim to klasyka, czyli biel, czerń i beż. Mamy tutaj również chromowane wykończenia, które dodają wnętrzu niepowtarzalnego stylu. Dzięki temu, że mieszkanie jest tak neutralne, to każdy lokator może je później urządzić w zgodzie z własnymi upodobaniami.

Charakteru mieszkaniu dodają kobaltowe krzesła, które znajdują się w części jadalnianej. Warto jeszcze zwrócić uwagę na poduszki, lustra, oraz na łóżko tapicerowane w kolorze granatowym, przykryte intensywnie pomarańczową pościelą.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Mieszkanie dla każdego – metryczka projektu

Typ projektu: prywatny, mieszkanie na wynajem
Projekt: Katarzyna Sosińska z pracowni Katarzyna Sosińska Interiors.
Zdjęcia: Mood Authors
Lokalizacja: Warszawa, osiedle Mirów
Realizacja: 2023 r.
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!