Perfumeria Mood Scent Bar w Warszawie

Perfumeria Mood Scent Bar w Warszawie

Zmysły uwielbiają być rozpieszczane, a Perfumeria Mood Scent Bar w Warszawie, daje im taką możliwość. Zapachy, wzory, kolory podwodnego świata to wszystko sprawia, że to niewielkie wnętrze zapiera dech w piersi. Zobacz, co jest w nim takiego wyjątkowego!

Podwodne inspiracje w samym centrum Warszawy

Perfumeria jest ulokowana przy ulicy Brackiej 3. Elewacja ma kolor antracytowy, a samo wnętrze jest naprawdę niewielkich gabarytach. Ma ponad 20 m2 powierzchni. Twórcą tego projektu Mood Scent Bar w Warszawie jest Victor Kochetov. To właśnie jemu zależało na tym, aby można było w niej znaleźć unikatowe zapachy, które przeniosą klientów w świat luksusu. Sieć obejmuje obecnie pięć perfumerii w Polsce. Umiejscowione są w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

Perfumeria Mood Scent Bar w Warszawie

Jak pod wodą!

Natomiast za projekt samego wnętrza odpowiadała Zofia Wyganowska. Jej dzieła to wnętrza Mood Scent Baru w Poznaniu i Wrocławiu. Już na samym początku podjęto decyzję, że projekt perfumerii w Warszawie będzie znacznie odważniejszy. Motywem przewodnim stał się morski świat. Projekt wnętrza powstał we współpracy z Agatą Melerską i Weroniką Krygicz. Tym, co przyciąga wzrok już od pierwszego momentu są błękitne meble na zamówienie w kolorze morskiej wody. Na ścianach możemy podziwiać malowidła przedstawiające kolonie koralowców.

Warte wspomnienia są również dodatki. Tylko spójrz na przykład na kinkiety w kształcie muszli z perłą i główną lampę wiszącą przypominającą kolczastego jeżowca. Perfumy znajdują się na wyspie zrobionej z czerwonego marmuru Alicante i na miedzianych podświetlanych półkach.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza perfumerii

Morski świat w zasięgu ręki – metryczka projektu

Typ projektu: prywatny, perfumeria
Projekt: Zofia Wyganowska, Agata Melerska, Weronika Krygicz
Zdjęcia: Martyna Rudnicka
Lokalizacja: Warszawa, ul. Bracka
Realizacja: 2023 r.
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!