Dlaczego potrzebujemy dachów retencyjnych? Dach zielony czy błękitny? Webinarium Bauder.

Dlaczego potrzebujemy dachów retencyjnych? Dach zielony czy błękitny? Webinarium Bauder.

Coraz więcej takich terenów porośniętych roślinnością, jak łąki czy też lasy przekształcane są w kolejne betonowe budowle. Im mniej roślin wokół nas, tym mniej zdrowego i czystego powietrza. Dlatego dobrym rozwiązaniem są dachy zielone, które w naturalny sposób gromadzą wodę, wiążą kurz i prawie w ogóle nie nagrzewają się w czasie upałów. Zapraszamy na webinarium firmy Bauder pt. Dlaczego potrzebujemy dachów retencyjnych? Dach zielony czy błękitny?. Szkolenie odbędzie się 25 kwietnia 2023 o godz. 11:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapisz się już teraz.

Dlaczego potrzebujemy dachów retencyjnych? Dach zielony czy błękitny? Webinarium Bauder.

Tworząc systemy dachów zielonych musimy spełnić nie tylko podstawowe założenia przegród, ale stworzyć warunki dla retencji wód opadowych w powierzchniach czynnie biologicznych.

Odpowiednie dobranie produktów i miąższości substratów daje nam możliwość zmniejszenia zbiorników retencyjnych i dodatkowo redukuje współczynnik spływu, który jest tak istotny przy zmiennym klimacie.

Webinarium poprowadzi: Jacek Czyż - Green roofs manager

Jacek Czyż - Green roofs manager Bauder

 Związany z firmą Bauder od września 2022. Dachy zielone to nie tylko praca, ale pasja. Już od dwudziestu lat prowadzi szkolenia i wprowadza innowacyjne produkty zwiększając retencję dachów zielonych. W chwilach wolnych miłośnik przyrody i rodzinny ogrodnik.

 


Adresaci szkolenia
Szkolenie skierowane jest do architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Certyfikat udziału w szkoleniu
Certyfikat udziału w szkoleniu mogą otrzymać chętne osoby, które uczestniczyły w transmisji na żywo przez co najmniej połowę spotkania. Czas będzie weryfikowany przez redakcję. Zaraz po zakończeniu webinarium każdy uczestnik otrzyma ankietę do wypełnienia. Na jej podstawie będą wystawiane certyfikaty i wysyłane drogą mailową w formie pdf.

Link do pokoju
Jeśli po rejestracji na webinarium, link do pokoju nie dotarł i nie ma go w spamie, prosimy o kontakt na adres: [email protected]

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!