Stonowane i przyjazne dla pracowników biuro

Stonowane i przyjazne dla pracowników biuro

Biuro znajduje się w budynku P180 zlokalizowanym na metrze Wilanowska. Zajmuje trzy ostatnie piętra i ma około 6000 m2 powierzchni.

Komfortowa praca w biurze

Celem tego projektu było stworzenie przyjaznego dla pracowników, stylowego biura w stonowanej kolorystyce. Jednocześnie przestrzeń miała być ergonomiczna i funkcjonalna. Wszystko po to, aby pracownicy chętnie przychodzili do Netcompany. Wszystkie te założenia projektowe udało się zrealizować w stu procentach.

Większość pracowników pracuje stacjonarnie, ale w przyszłości może się to zmienić. Projektanci dlatego tak urządzili biuro, aby było ono przygotowane na ekspansję pracowników.

Stonowane i przyjazne dla pracowników biuro

Ogromny open space

Zdecydowana większość biura to open space poprzedzielany akustycznymi meblościankami lub meblami z zielenią. Pracownicy mogą korzystać jedno- lub dwuosobowych salek i z dużej sali szkoleniowej. Wszystkie te przestrzenie pod względem aranżacyjnym są ze sobą spójne. Możemy tutaj zobaczyć wykorzystanie takich materiałów, jak: drewno, beton, czy filc. Ciepła dodaje im odpowiednio dobrane oświetlenie.

Stonowane i przyjazne dla pracowników biuro

Troska o ergonomię w biurze

Wszystkie biurka są w całości regulowane elektrycznie. W biurze znajdują się również ergonomiczne fotele i energooszczędne oprawy ledowe. Przestrzeń biurowa stała się jeszcze bardziej funkcjonalna za sprawą akustycznych materiałów na suficie, ścianach czy posadce. Przyjazną atmosferę w biurze tworzy również roślinność i elementy drewniane.

Minimalistyczny styl wnętrza biurowego

Minimalizm w tym biurze został osiągnięty dzięki elementom drewnianym, roślinności oraz stonowanej kolorystyce. Wszystko to sprawia, że w tej przestrzeni biurowej po prostu chce się przebywać i pracować.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Biuro w minimalistycznym stylu – metryczka projektu

Typ wnętrza: prywatne, biuro
Projekt Bit Creative Barnaba Grzelecki
Zdjęcia: Fotomohito
Realizacja: 2022
Powierzchnia: 6000m2
Lokalizacja:  Warszawa
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!