Sielski dom nad zalewem dla rodziny

Sielski dom nad zalewem dla rodziny

Ten wyjątkowy, rodzinny dom, nie jest duży, bo ma tylko 110 m2 powierzchni, ale mieści się w nim wszystko, co właściciele sobie wymarzyli. Ich miejsce na Ziemi znajduje się w Skierniewicach, nad samym zalewem. Rodzina składa się z czterech osób oraz psa razy Corgi. Dom stanowi dla nich prawdziwy azyl po latach spędzonych w gwarnej i zatłoczonej Warszawie. Jak się urządzili? Sprawdźmy!

Z miłości do natury

Materiały, które możemy podziwiać w domu, pięknie nawiązują do otaczającego go ogrodu. W projekcie zastosowano między innymi naturalny dąb. Natomiast kolory, które się wszędzie przewijają to neutralny beż oraz biel.

W salonie w jednej z łazienek oraz na płytkach w przedpokoju możemy zobaczyć kolor niebieski. Te trzy kolory stanowiły neutralną bazę do dalszego projektowania. Pozostałe ciekawe kolory i materiały to: elementy z mosiądzu, antracytu stali oraz plecionki wiedeńskiej. Dzięki nim, wnętrza zyskują tracę elegancji, ale jednocześnie nie tracą nic z domowej przytulności.

Dom w salonie ma bardzo duże drzwi balkonowe, które zasługiwały na odpowiednie wyeksponowanie. Dlatego przy wejściu do niego nie mamy pełnych drzwi, a jedynie szklane w antracytowej ramie. Pozwalają one na rewelacyjne doświetlenie wnętrza i stworzenie w nim przytulnej atmosfery.

Sielski dom nad zalewem dla rodziny

Miejsce do odpoczynku

Salon z kominkiem jest marzeniem wielu osób. Właściciele tego domu, mogli wreszcie pozwolić sobie na jego spełnienie. Ich salon aż woła, aby zostać w nim na dłużej i odpoczywać. Ogromna kanapa skutecznie zachęca do tego, aby spędzić na niej długie godziny z książką lub przed telewizorem.

W domu znajduje się również kuchnia z blatami z konglomeratu. Natomiast między szafkami jest szkło z motywem plecionki wiedeńskiej.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Ucieczka z miasta – metryczka projektu

Projekt: prywatny, dom
Metraż: 110 m2
Lokalizacja: Skierniewice
Fotograf : Patryk Polewany
Stylizacja : Eliza Mrozińska
Projekt: Joanna Felczuk & Anna Baranowska - Butterfly Studio
Realizacja: 2023 r.
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!