Dom dla rodziny z nutą natury

Dom dla rodziny z nutą natury

Dom pod miastem nadal jest marzeniem wielu osób. Chcą uciec od miasta, zgiełku i szybkiego życia. To pragnienie udało się spełnić właścicielom tego domu. Wnętrza są w nim inspirowane naturą. Są nowoczesne, ciepłe i przytulne. Taki klimat stworzyli architekci z pracowni Miśkiewicz Design. Sami właściciele mieli bardzo mało wytycznych dotyczących projektu. Zależało im jedynie na tym, aby w domu była ciemna kuchnia. Nie chcieli mieć w nim również firanek, ani zasłonek.

Las wchodzący do domu

Na parterze są salon połączony z jadalnią i kuchnią, łazienka oraz gabinet. Na podłodze znajduje się czarno-biała, oryginalna szachownica. Tym, co robi ogromne wrażenie w tym domu jest las. Możemy go zobaczyć za szklanymi drzwiamy ze szklanymi szprosami. Dzięki nim, wnętrze domu jest bardzo dobrze doświetlone przy pomocy dziennego światła.

W części wypoczynkowej znajdują się wygodne sofy w odcieniu zgaszonej zieleni. Kanapa jest miękka i przytulna, ponieważ ma welurową tapicerkę. W części wypoczynkowej znajduje się również dekoracyjny, wysoki regał, na którym właściciele przechowują książki. Część wypoczynkowa została sprytne oddzielona od wejścia do domu przy użyciu ścianki z lameli.  

Dom dla rodziny inspirowany naturą

Przestronna kuchnia z wyspą

Tak duża kuchnia jest marzeniem każdego, kto uwielbia samodzielnie przygotowywać potrawy. Zgodnie z życzeniem właścicieli kuchnia jest ciemna i niezwykle elegancka. Fronty szafek kuchennych są w odcieniu drewna i pięknie komponują się z podłogą. Natomiast szafki kuchenne są wykończone luksusowymi, kamiennymi blatami. Dzięki nim przestrzeń kuchenna zyskała salonowy charakter. Na wyposażeniu kuchni znajdują się duża lodówka i chłodziarka na wina.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza domu

Luksusowy dom z widokiem na las – metryczka projektu

Typ projektu: prywatny, dom
Projekt: Biuro Miśkiewicz Design, Magdalena Miśkiewicz
Koordynacja: Gabriela Radwanowska
Realizacja: 2023
Zdjęcia: Łukasz Zandecki
Stylizacja: Magdalena Miśkiewicz
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!