Słoneczna Kalifornia w nowym projekcie Hazel Architects

Słoneczna Kalifornia w nowym projekcie Hazel Architects

Projekt został wykonany dla Polaków, którzy na co dzień mieszkają w Los Angeles. Wnętrze jest niesamowicie ciepłe i eleganckie. Wykorzystano w nim naturalne, stonowane kolory, które wspaniale rozświetlają przestrzeń. Chociaż luksusowe, to mieszkanie nadal pozostało domowe i przytulne. W tym apartamencie nie brakuje również sprytnych i subtelnych nawiązań do kalifornijskiego słońca i piasków Santa Monica.

Piaski kalifornijskie

Dzięki stonowanym, piaskowym barwom, apartament jest stonowany i ponadczasowy. Wykorzystane w nim materiały są bardzo wysokiej jakości. Zostały dobrane z wyjątkową starannością i dbałością o detal. Piaskowe barwy zostały wspaniale połączone z ciepłymi tkaninami o widocznych splotach.

Słoneczna Kalifornia w nowym projekcie Hazel Architects

Zachwycający salon

W całym tym projekcie nie ma żadnych wybijających się na pierwszy plan, wyrazistych barw. Stonowane, piaskowe kolory to jego siła. Piasek w różnych odcieniach sprawia, że ogromny salon połączony z aneksem kuchennym, wydaje się być jeszcze większy. W tych kolorach są dwie sofy, dywan, kuchnia, oraz krzesła. Tym, co wyróżnia się na ich tle są stoły. W przestrzeni wypoczynkowej znajdują się dwa stoliki kawowe w odcieniu czarnego marmuru. Zyskują jeszcze więcej elegancji, dzięki umieszczeniu ich na jasnobeżowym dywanie. W tym pomieszczeniu uwagę zwraca również biały, marmurowy stół jadalniany.

Słoneczna Kalifornia w nowym projekcie Hazel Architects

Piaskowy kolor w łazience

Łazienka również została utrzymana w takich samych barwach. Trochę przełamują ją grafitowe akcenty. Możemy je zobaczyć między innymi przy toalecie, czy na szafce łazienkowej. Natomiast płytki mają piaskowy kolor. Nawiązaniem do salonu są płytki nad wanną z wzorem imitującym biały marmur.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza mieszkania

Luksusowo i domowo – metryczka projektu

Typ projektu: prywatny, mieszkanie
Projekt: Hazel Architects
Zdjęcia: materiały prasowe
Realizacja: 2023
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!