Biuro The Heart w nowej wersji

Biuro The Heart w nowej wersji

Nowe biuro The Heart jest na 29 piętrze biurowca Warsaw UNIT. Najważniejszym celem było stworzenie miejsca, które będzie łączyło kreatywny i zespołowy styl pracy teamu The Heart z hybrydowym modelem wykonywania obowiązków. Dlatego projektanci starali się połączyć wszystkie zalety pracy w biurze i w domu.

Tak właśnie powstało biuro z najwyżej jakości wyposażeniem i ergonomicznymi stanowiskami pracy. Jednocześnie ta przestrzeń biurowa wyróżnia się przytulnością i komfortem.

Co jeszcze było ważne w tym projekcie?

Każdy metr nowej aranżacji spełnia jednocześnie kilka funkcji. Dzięki temu, cała przestrzeń jest w stu procentach wykorzystana. Wcześniej w tym biurze dominowały duże strefy eventowe. Teraz aranżacja jest dopasowana do o wiele nowocześniejszego, hybrydowego systemu pracy.

Biuro The Heart w nowej wersji

Nietypowa recepcja i inne elementy w biurze

Strefa wejścia pełni tutaj nie tylko rolę recepcji, ale też zapewnia komfort i swobodę pracownikom i gościom. Gdy już znajdziesz się przy recepcji, to koniecznie spójrz na sufit. Ta plątanina rur w kolorze czerwonym do złudzenia przypomina krwioobieg.

Strefa wielofunkcyjna jest otwarta po godzinach pracy. To zaplecze socjalne i eventowe „heartcore team”. Pracownicy mogą z niej zobaczyć z góry rondo Daszyńskiego i okoliczne biurowce. Robią wrażenie. Tak samo, jak wykorzystane w projekcie materiały wykończeniowe o bardzo wysokiej jakości.

Biuro The Heart w nowej wersji

Koniec ze strefami

Tym, co jeszcze wyróżnia to biuro na tle innych, jest rezygnacja z tradycyjnego podziału na strefy. Tutaj mamy wszystkie strefy ze sobą połączone i ze swobodnym dostępem. Sam wystrój wnętrza bazuje na intensywnych kolorach nawiązujących do logo The Heart oraz geometrycznych akcentów. Dzięki nim przestrzeń jest wyjątkowo nowoczesna.

Zobacz galerię zdjęć wnętrza biura

Nowoczesne biuro The Heart – metryczka projektu

Typ wnętrza: prywatne, biuro
Projekt Massive Design
Zdjęcia: materiały prasowe
Realizacja: 2022
Lokalizacja:  Warszawa
Opracowanie: Marlena Kopacz

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!